Budapest bank Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 11 értékelés megmutatása
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
Kétszínű emberek, semmirekellő csoportvezetők, területvezetők és hr
Adminisztrációs munkatárs (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2019, január 6.
A Budapest Bank többnyire azoknak a munkahelye, akik nem akartak vagy esetleg anyagi okokból nem tudtak továbbtanulni. És így is bánnak az emberekkel.

A sz*r melót lepasszolják a gyakornoknak, és a többi érettségizett vagy éppen nem szakmájában elhelyezkedett embernek. Akik lepasszolják a sz*r munkát, azok többnyire azért teszik, hogy szellősebb legyen a munkaidejük, többet szüneteljenek, és lesz*rják, hogy ezzel milyen példát mutatnak kifelé! Ja és kezdetben bele kell törődnöd, hogy mivel te vagy az új, minden alantas, csicska sz*r munkát rádtukmálnak... :) mert ez ott így természetes.

Alapvetően kétszínű emberek társasága, a terület ahol én voltam, ebédnél mindig kibeszéltek valakit, akire aztán ebéd után mosolyogtak és jópofiztak vele. Hányingerkeltő!

A dolgozók arra figyelnek és arról trécselgetnek, hogy ki hogy öltözködik, meg a légkondit állítgatják, alapvetően elég keveset dolgoznak abban a napi 6 és fél órában, mivel napi 90 perc szünet van, és aztán eljátszák hogy jajj ők mennyit dolgoznak, és még mennyi van jönnek szombaton is dolgozni, ami mellesleg 2×-es szorzós, tehát a 4 órányi munkát úgy fizetik ki mintha 8 óra lenne...Eleinte nem értettem, hogy miért nem csinálnak ezek semmit egész héten, és aztán meg miért jelentkezik mindenki arra, hogy szombaton jöjjön...Hát ezért...mert a semmiért megkapja hétköznap is a pénzt, és aztán hétvégén meg duplapénz...

A vezetői példamutatás sem túl példaértékű, a csoportvezetők késve érkeznek (de ha te mersz késve érkezni kirúgással fenyegetőznek), és egész nap semmit nem csinálnak csak bámulják a monitort és cigizgetni
  több... járnak ki, és az ebédidőt 2 óra hosszára kihúzzák, de téged megszólnak, ha 23 percet voltál ebédelni véletlenül... :) Ja de elnézést, egy dolgot csinálnak: az általuk problémásnak vélt embereket közel ültetik magukhoz, hogy figyeljék a monitorját, hogy mit csinál és mennyi ideig (nem elég hogy ,mérik az idejét a folyamatmérővel) vagy esetenként kihívják beszélgetésre és órákat beszélgetnek vele, hogy jól lebasszanak, merthát igen...nekik erre is van idejük!

Ha pedig véletlenül neked van valami problémád,természetesen senkit nem érdekel, sőt ha rabolod a problémáddal a cigizgetésre szánt idejüket, akkor még jól le is oltanak, hogy mit képzelsz ez egy munkahely!

Ha esetleg a HR-hez fordulsz, (jobb ha nem teszed) segíségért, akkor kedvesen végighallgatnak, azt mondják segítenek, de természetesen semmit nem csinálnak, konkrétan keresztbesz*rják a bánatod...

Ja és igen a hr-ről még annyit, hogy nem szokásuk visszahívni ha nem téged vettek fel az adott pozícióra, és alapvetően 3 hétig várakoztatnak mire születik egy döntés...Köszönöm szépen addig találok munkahelyet!

Ha nem vagy nagyon megszorulva, ne jelentkezz ide, inkább nézelődj tovább!
  kevesebb
Pro érvek
jó munkakörnyezet
Kontra érvek
légkondi, amivel mindig északi sarki hőmérsékletet csinálnak a siteon, kétszínű, lusta minden lébe két kanál emberek
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 23NemJelentés
Ha jót akar magának az ember és fix munkahelyet ne menjen oda!
Ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2018, október 17.
Hatalmas ígéreteket tesznek embereknek , hogy biztos munkahelyet adnak nekik, közben csak addig van a többségre szükség, amíg a piszkos munkát elvégezték. Kevés bér, kevés szabadidő, stressz, kétszínű vezetőség. Senkinek nem ajánlom!
Pro érvek
A munkatársakkal való családias légkör
Kontra érvek
Pénz, kétszínű vezetők, szabadidő
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 25NemJelentés
Alacsony fizetés
Jelzálog ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2018, június 17.
Évekig dolgoztam a békéscsabai központban, több területen. Alacsony fizetés mellett olyan elvárások voltak, amik nem fedték egymást... A vezetőség - egy-két kivételtől eltekintve - karót nyelt, rugalmatlan. A hr szakmailag alkalmatlan mindennemű munkára (is). A cafeteria jó, a munkaidővel viszont percre pontosan el kell számolni, nincs lógás... :) Alapvetően egy pályakezdőnek jó választás lehet.
Pro érvek
Cafeteria, sok csaj
Kontra érvek
Munkaidő, fizetés, hangulat
Kellemes környezet
Deviza ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Tiszaújváros2018, február 23.
Érdekes volt ismerkedni a számítógépekkel. Nagyon jó hangulat uralkodott a kollégák között. A kivételezés viszont nem tett jót.
Kellemes munkahely
Ügyintéző (Volt alkalmazott) –  Békéscsaba2018, február 3.
A Budapest Bank jó munkahely mert minden nap új célokat tűzhet ki az alkalmazott maga elé.
sasas
Account Manager (Volt alkalmazott) –  Budapest2017, október 17.
It was a very good experiance to start off my career in the bank sector. There was a problem to provde trainings for new emloyees, who had to learn by them self
Biztos van jobb munkahely.
volt alkalmazott (Volt alkalmazott) –  Debrecen2017, szeptember 14.
A bérezés éveken keresztül kritikán aluli volt a bankszektorhoz képest.Csak mostanában kezdték rendezni.
Nagy a nyomás és az elvárás,amit sokszor lehetetlen teljesíteni.
A csapat viszont nagyon jó volt,igazi családként dolgoztunk együtt. Ez kompenzálta a negatívumokat.
Pro érvek
A cafeteria csomag.
Kontra érvek
A munkaközi szünetet alig lehetett kivenni, sokszor az ebédet is abba kellett hagyni, mert ügyfél jött.
Kellemes környezet,jócsapat
biztonságiőr (Volt alkalmazott) –  Kaposvár2017, augusztus 1.
Jó volt ott dolgozni.A vezetőség nagyon lojális volt.Kolléganők csapattársnak tekintettek.Húsz nővel együtt dolgozni nyolc éven át azért nem volt könnyű.
Pro érvek
Élhető környezet
Kontra érvek
Alacsony fizetés
Sale, support, train
Sales Manager (Volt alkalmazott) –  Bekescsaba2016, január 5.
I have over eight years’ experience in the field of Sales. My most enjoyable part of this work was the providing customers with support and advice. I also enjoyed to train my new work mates.
productive and fun workplace
back office worker (Volt alkalmazott) –  Budapest, PE2014, február 3.
- Making tranfers
- Managing the mails
- Administration
- Dealing with incoming phone calls

managment :very good organization

the most enjoyable part: working in team, keep contact with customers
hardest : solving problems
what i learnt : how to solve problems, communication, organization
Pro érvek
free lunches, bonuses
Kontra érvek
long hours, premiums
Céges oldal igénylése

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Budapest bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

3,5

Budapest bank - értékelések munkavégzés helye szerint