Budapest bank

Budapest bank Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 12 értékelés megmutatása
a munkahely jó volt, de a középvezetők általános véleménye szerint a bankbiztonsági osztályon dolgozók a régi német ss-hez hasonló gondolkodásmentes emberek.
Pro érvek
összetartó csoport
Kontra érvek
kevés szabadidő
Eredményorientált és feszített munkatempot elváró munkahely.
A Budapest Bank többnyire azoknak a munkahelye, akik nem akartak vagy esetleg anyagi okokból nem tudtak továbbtanulni. És így is bánnak az emberekkel.

A sz*r melót lepasszolják a gyakornoknak, és a többi érettségizett vagy éppen nem szakmájában elhelyezkedett embernek. Akik lepasszolják a sz*r munkát, azok többnyire azért teszik, hogy szellősebb legyen a munkaidejük, többet szüneteljenek, és lesz*rják, hogy ezzel milyen példát mutatnak kifelé! Ja és kezdetben bele kell törődnöd, hogy mivel te vagy az új, minden alantas, csicska sz*r munkát rádtukmálnak... :) mert ez ott így természetes.

Alapvetően kétszínű emberek társasága, a terület ahol én voltam, ebédnél mindig kibeszéltek valakit, akire aztán ebéd után mosolyogtak és jópofiztak vele. Hányingerkeltő!

A dolgozók arra figyelnek és arról trécselgetnek, hogy ki hogy öltözködik, meg a légkondit állítgatják, alapvetően elég keveset dolgoznak abban a napi 6 és fél órában, mivel napi 90 perc szünet van, és aztán eljátszák hogy jajj ők mennyit dolgoznak, és még mennyi van jönnek szombaton is dolgozni, ami mellesleg 2×-es szorzós, tehát a 4 órányi munkát úgy fizetik ki mintha 8 óra lenne...Eleinte nem értettem, hogy miért nem csinálnak ezek semmit egész héten, és aztán meg miért jelentkezik mindenki arra, hogy szombaton jöjjön...Hát ezért...mert a semmiért megkapja hétköznap is a pénzt, és aztán hétvégén meg duplapénz...

A vezetői példamutatás sem túl példaértékű, a csoportvezetők késve érkeznek (de ha te mersz késve érkezni kirúgással fenyegetőznek), és egész nap semmit nem csinálnak csak bámulják a monitort és cigizgetni
 - több...
Pro érvek
jó munkakörnyezet
Kontra érvek
légkondi, amivel mindig északi sarki hőmérsékletet csinálnak a siteon, kétszínű, lusta minden lébe két kanál emberek
Hatalmas ígéreteket tesznek embereknek , hogy biztos munkahelyet adnak nekik, közben csak addig van a többségre szükség, amíg a piszkos munkát elvégezték. Kevés bér, kevés szabadidő, stressz, kétszínű vezetőség. Senkinek nem ajánlom!
Pro érvek
A munkatársakkal való családias légkör
Kontra érvek
Pénz, kétszínű vezetők, szabadidő
Évekig dolgoztam a békéscsabai központban, több területen. Alacsony fizetés mellett olyan elvárások voltak, amik nem fedték egymást... A vezetőség - egy-két kivételtől eltekintve - karót nyelt, rugalmatlan. A hr szakmailag alkalmatlan mindennemű munkára (is). A cafeteria jó, a munkaidővel viszont percre pontosan el kell számolni, nincs lógás... :) Alapvetően egy pályakezdőnek jó választás lehet.
Pro érvek
Cafeteria, sok csaj
Kontra érvek
Munkaidő, fizetés, hangulat
Érdekes volt ismerkedni a számítógépekkel. Nagyon jó hangulat uralkodott a kollégák között. A kivételezés viszont nem tett jót.
A Budapest Bank jó munkahely mert minden nap új célokat tűzhet ki az alkalmazott maga elé.
It was a very good experiance to start off my career in the bank sector. There was a problem to provde trainings for new emloyees, who had to learn by them self
A bérezés éveken keresztül kritikán aluli volt a bankszektorhoz képest.Csak mostanában kezdték rendezni.
Nagy a nyomás és az elvárás,amit sokszor lehetetlen teljesíteni.

A csapat viszont nagyon jó volt,igazi családként dolgoztunk együtt. Ez kompenzálta a negatívumokat.
Pro érvek
A cafeteria csomag.
Kontra érvek
A munkaközi szünetet alig lehetett kivenni, sokszor az ebédet is abba kellett hagyni, mert ügyfél jött.
Jó volt ott dolgozni.A vezetőség nagyon lojális volt.Kolléganők csapattársnak tekintettek.Húsz nővel együtt dolgozni nyolc éven át azért nem volt könnyű.
Pro érvek
Élhető környezet
Kontra érvek
Alacsony fizetés
I have over eight years’ experience in the field of Sales. My most enjoyable part of this work was the providing customers with support and advice. I also enjoyed to train my new work mates.
- Making tranfers
- Managing the mails

- Administration

- Dealing with incoming phone calls

managment :very good organization

the most enjoyable part: working in team, keep contact with customers

hardest : solving problems

what i learnt : how to solve problems, communication, organization
Pro érvek
free lunches, bonuses
Kontra érvek
long hours, premiums
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Budapest bank? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,7
3,9
3,1
3,2
3,7
Budapest bank - értékelések munkavégzés helye szerint