Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

BT cég munkavállalói értékelései a Inside Sales Manager állásra itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 688 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
In overall I liked working for BT as a company, great people in my direct team, who help each other grow. The culture of the company is also to invest on the employees, giving trainings about the new trend, as the market is changing rapidly.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
As Inside Sales Accout Manager I am responsible for France, Benelux, UK, CEE regions. I send the offer to the customer for new installations, upgrades, moves and I manage the customer's upcmoming issues within BT. I work with incountry teams, in France with Face to Face sales representative, but for the other countries I am the only sales person for the customers. We also manage upgrade campaigns as well to help the customer's utilisations.
Korábbi munkáltató értékelése