BT-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: IT Engineering

IT Engineering1 értékelés
Mind a(z) 2 682 értékelés megtekintése
Amikor ide jelentkeztem nem arra a poziciora vettek fel amire be adtam a jelentkezésem...
Fejetlen cég technikaiag hozzá nem értő vezetőséggel.

Arról nem beszélve, hogy semmiyen támogatást nem adnak old meg ahogy akarod cimen.Amennyiben nem vagy önjáró, és folyamatokra épited a munkakörödet akkor ez a cég nem a te helyed.Nincs semmilyen határ vonal meghúzva kinek meddig tart a feladat köre.Konkrétan a cég nem ismeri azt, hogy munkaköri leiras csak egy álltalános pozicióra ráhúznak mindent.Jelenleg a cég efficiency-re fókuszál ami azt jelenti hogy a több munkakört bevonnak egy ember alá e2e,ergo kevesebb emberre lesz majd szükség illetve a drágább munkaerőt kiszervezi nem kell mondjam hova...Instabil cég, hosszú távon nem tervezhető velük sajnos.Kollegák nagyon bartáságosak és segitőkészek,csapatmunka van.

Szakmailag kihivas nem mindig van illetve uj technologiak bevezetése BT-nel nem túl gyakori , amik vannak Private / Hybrid Cloud alapu platformok szolgáltatások azokra megvannak a dedikált csapatok más országokban

" szikra örzés" effektus..Több mint egy félévig hitegettek átvétellel amiből természetesen nem lett semmi,inkabb próbálnak külsőst keresni félévig évig ,abszolut semmilyen karrier lehetőség nincs a cégnél nem nézik a szakmai tudásod hol lenne rád szükség hova lehetne adott embereket elhelyezni ,nincs semmilyen resource pool.Belsős emberek kezelése nevetésges azzal nem tisztelnek meg hogy visszacsatolást adjanak egy belső interju utan kommunikacio = a Nullával

Mérnököknek megfontolando ide jelentkezni...Csak a fizetés tart itt semmi más ahogy másik lehetőség
 - több...