Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

BT-alkalmazotti értékelés itt: Debrecen

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Debrecen2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 682 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Legszívesebben egy csillagot sem adtam volna, főleg a Vezetőség pontnál.
Tehát: a munkatársak korrektek, a vezetőség a legkevésbé sem.

Egyik napról a másik napra teszik ki az embert, mert nekik nem tetszik, ha véleményt alkot, nyilván nem mindig pozitívat, mindezt a 21. században.

A munkatársak, a VEVŐ véleménye nem sokat nyom a latba, ha a PM hub eldönti, hogy az adott ember nem elég jó, akkor az úgy van, még ha annak munkájáról FOGALMUK SINCSEN és nem is érdekli őket. Az sem számít, ha a projekt kellős közepén tartanak és a VEVŐ fel van háborodva, mert elvesztette az egyik legjobb kollégát.

Konkrétumot, tényeket nem tudnak mutatni, egyszerűen szubjektív véleményre alapoznak.

Az emberek nap mint nap stresszesen végzik a munkájukat, ígéretet kapnak előrelépésre, aztán amikor elvégzik a feladotot, mintha semmiről nem lett volna szó..
Pro érvek
a munkatársak korrektek
Kontra érvek
vezetőség egy vicc
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
I started work at 9 and finished usually 8 hours later, I learned to co-operate in teams and I gained experiences about a big multinational company. I learned to use MS Office and Sharepoint and I managed to learn to administrate large company databases. My co-workers were friendly and really helpful. The hardest part of the job for me was that rules were really strict, the expectations were really high, and employers work there under a lot of stress. For me the most enjoyable part of the job was the multicultural atmosphere and the friendly colleges, with whom I could talk a lot.
Pro érvek
Friendly colleges, Salary
Short breaks, Strict rules
Korábbi munkáltató értékelése