Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

BT-alkalmazotti értékelés itt: Budapest XI. kerület

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest XI. kerület2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 682 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
- Access, Port és router konfigurációk SQE-n keresztül
- Az 1 havi tréningen az inventory tool-ok használatát is megismertük (Classic, RTO, Tahiti)

- Csapatmunka, kollégákkal való együttműködés

- Procedúrák segítenek, de sokszor nincs idő végignézni őket a munkatempó miatt
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Az elottem leirt negativ velemenyeket erdemes elolvasni, Brexit miatt is nagy a bizonytalansag. Keress ra a net-en BT Global Sevices az itteni ceg, erdekes dolgokat fogsz talalni!
Vegiggondolando miert kapott mindenre 1 csillagot.
Pro érvek
a kaveautomata ingyenes es turheto
Kontra érvek
bizonytalansag, Brexit miatti potencialis leepules
Korábbi munkáltató értékelése