Munkavállalói értékelés – BT

Kellemes munkahelyi légkör tréningekkel

2016, október 27.
- Access, Port és router konfigurációk SQE-n keresztül - Az 1 havi tréningen az inventory tool-ok használatát is megismertük (Classic, RTO, Tahiti) - Csapatmunka, kollégákkal való együttműködés - Procedúrák segítenek, de sokszor nincs idő végignézni őket a munkatempó miatt
2019, május 14.
Azonos munkakör
Service Request Manager (Volt alkalmazott) - Budapest
Olyanoknak ajánlom, akik most jönnek ki az egyetemről és kell nekik egy ugródeszka, hogy később normális munkahelyen dolgozhassanak. Kiváló lehetőség a stressztűrést és a monotonitástűrést gyakorolni, mert ezekből van bőven. A vezetőség és a HR hangoztatják a demokratikus működést, de ez a gyakorlatban sosem teljesül, a véleményedet nem tudod akárkinek elmondani. A fizetések a többi SSC-hez képest nagyon gyengék. Ezt próbálják egészségbiztositással kompenzálni, viszont ez olcsó vigasz azoknak, akik amúgy sem szoktak orvoshoz járkálni. A bónusz, ha egyáltalán kap az ember, minimális más cégekhez képest. Pocsék, rosszul működő rendszerek, káoszos folyamatok és az ezekből fakadó idegeskedés napi szintű.
Pro érvek
Home Office, jó lókáció
Kontra érvek
fizetés, rendszerek hiánya
2013, április 24.
Azonos munkakör
Service Manager (Volt alkalmazott) - Budapest, Hungary
- the role gave me the opportunity to collaborate with several external and internal customers and use my language skills at the maximum- gives the opportunity for self-development (trainings)- very good work/life balance- very nice office, environment
2019, február 3.
Azonos hely
operator (Jelenlegi alkalmazott) - Budapest XI. kerület
Az elottem leirt negativ velemenyeket erdemes elolvasni, Brexit miatt is nagy a bizonytalansag. Keress ra a net-en BT Global Sevices az itteni ceg, erdekes dolgokat fogsz talalni! Vegiggondolando miert kapott mindenre 1 csillagot.
Pro érvek
a kaveautomata ingyenes es turheto
Kontra érvek
bizonytalansag, Brexit miatti potencialis leepules
  1. Kellemes munkahelyi légkör tréningekkel