British Council
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

British Council Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 792 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Fair work environment, friendly collegues. fair hours and wages. Good progression, seniors reachable when needed. Would return at any given point.
Pro érvek
xxxscvre
Kontra érvek
xxgfeszxfe
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
This was a short voluntary summer experience, where I was able to work with a variety of age groups learning English as a second language. I was given the opportunity to put to test my ability to plan and lead activities while assisting the main teacher in her role.
Pro érvek
fun and professional at the same time
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További British Council-értékelések megtekintése