British American Tobacco
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

British American Tobacco Karrier és állás

Bemutatkozás
Delivering our Transforming Tobacco ambition !

We are a leading, multi-category consumer goods company that provides tobacco and nicotine products to hundreds of millions of adult consumers worldwide.

For decades, we have built our business on successfully meeting the preferences of adult smokers with world-famous cigarette brands, superior blends
 – több...
Nézd meg, miért jó nálunk

Milyen itt dolgozni: British American Tobacco

3,9
Munka/magánélet egyensúlya
4,3
Bérezés/juttatások
3,7
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3,9
Vezetőség
4,2
Céges kultúra

A vezetőség megítélése itt: British American Tobacco

Picture of Jack Bowles, CEO of British American Tobacco
91%
alkalmazott elégedett Jack Bowles vezérigazgatói munkájával
A vezérigazgató támogatottsága 1 078 értékelés alapján
5,0
Kellemes, megbízható vállalat
Facility manager & Project manager (korábbi alkalmazott) itt: Budaörs ekkor: 2018, november 7.
Kellemes, megbízható vállalat teljes értékrenddel, szakmai vezetőkkel, magas tapasztalattal.
Pro érvek
Kellemes hangulat, munkakörnyezet, lokáció
Kontra érvek
Bizonytalanság- állami döntések
British American Tobacco értékelés megtekintése a menedzsmentről