Boston Consulting Group
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Boston Consulting Group Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 286 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
My day at work was very busy, I had many different tasks. I have been using my English every day. We had in every second month trainings and evens. The workplace culture is excellent, we had kitchen area too.
The most enjoyable part of the job was the team and the busy environment.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
BCG was full of professional learning and a chance to get an insight into a very fine-tuned working culture and into corporate world. At the same time, I appreciated a lot the friendly and open-minded atmosphere and the invitations to office and fun events, let it be the Christmas party, movie evening or Halloween and Outings.
Pro érvek
free lunches on every Friday, very good benefits
Kontra érvek
Monoton work at MS
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Boston Consulting Group-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Boston Consulting Group? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
4,2
286 értékelés alapján
5
144
4
91
3
29
2
10
1
12
3,5
Munka/magánélet egyensúlya
4,2
3,8
3,9
Vezetőség
4,1
Céges kultúra
Boston Consulting Group - értékelések munkakör szerint
Boston Consulting Group - értékelések munkavégzés helye szerint