Bosch
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Bosch Alkalmazotti bírálat

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország113 értékelés

Értékelések kategória szerint

3.9Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
113 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,803 értékelés megtekintése

Egy jó és stabil munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Teljesen jó a munka. Kicsit néha stresszes de elviselhető

Pro érvek

Nincs

Kontra érvek

Rövid szünetek
Hasznos volt ez az értékelés?

Az első 3 év szuper volt, az utolsó évben volt nagyon nehéz

Szerettem az 1-es csarnokban dolgozni. Csak a leépítések miatt átt mentem a 2-es csarnokban ahol elkezdtek rivalizálni a vezetőim velem. És teljesen elnyomtak illetve elakartak távolítani különböző trükkökkel. Összeomlott a szervezetem fel adtam. Gratulálok nekik.

Pro érvek

Jutalmak

Korrukció

fáarsztó és keveset fizetett

mikor oda jártam 130 ezret kínáltak az interjún, mire megkaptam az első fizut 110 volt bónusszal és túlórával úgyhogy egész hónapba rendesen jártam dolgozni. Se szabi se betegen nem voltam. Ahogy hallom azóta se lett jobb a helyzet ott.

Pro érvek

ebédlő friss ételel

keves és rövid szünet, maszk

Produktív tiszta kellemes

Kellemes,tiszta a műszak hosszú. A bejárás tökéletesen megoldott céges buszokkal.Az étkezés elérhető.

Jó munkahely.

Nagyon szerettem ott dolgozni.Meg bántam hogy el mentem másik Munka helyre.8 év.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Kevés szünet, hosszú munkaidő

A 12 órából van 3x 5 perc szüneted, ami semmire se elég. Mire kijutsz mehetsz vissza. Az út ha messze laksz még plussz 2 óra oda-vissza.És hónap végén megnézed a fizetésed és kiborulsz hogy mennyire kevés.

Pro érvek

Kedves társaság

Rövid szünet

pscihésen és egészségügyileg terhelő rosz környezet

jó kereseti lehetőség bárkinek. De a műszakrend és a vezetőség által teremtett körülmények erősen rontják a dolgozók álltalános állapotát

Munkahelyi terror

Én sajnos leszámoltam hiába az igyekezett és követem a szabályokat.wc-re és inni tilos csak szünetekben lehet az a 5 perc meg vicc hisz a munkahelyi végzés helyétől mérik az oda vissza út is több. Próbaidő alatt tilos tiszta ruhát váltani csak 3 hónap múlva lehet az csodálkoznak hogy a köpeny szaga elviselhetetlen ja fujjam be ez a megoldás nem tiszta ruhát váltani. Eleinte megterhelve voltam alig bírtam magam a könnyű munkát ki kellett követelnem hogy engem is váltsanak mert már annyira felhasználtam az energiámat az egész köpeny csupa nedves volt még leadáskor is azt még engem aláznak meg. Azt úgy követték a munka szabályt hogy sehogy zöld gomb enter.... Úgy fogják meg a termékeket hogy borzasztó a db szám miatt nem szabályosan azt én vagyok a rossz hogy mertem védekezni. Hazudgálás az megy ezerrel és elüdöznek mindenkit aki nem tetszik nekik ez a diszkrimáció elfogadhatatlan. De arra jó voltam hogy a db szám az ő bónuszokra csináltam kötelezően én meg semmit nem kapok csak csalják a kölcsönző cégek be az embert az se cafeteria se bónusz aláírtam akor tudtam meg.

Egy forintot nem ér a műszak vezetők mivel nem meg bizhatoak mert nem lehet rájuk számítani aban amibe kell

Az én személyes vélemény az hogy maga a cégel. Nics gond csak az ott dolgozók műszak vezetőkkel mert volt olyanba részem hogy a műszak vezető önkényesen hiányt írt tappenz hejet. Úgy hogy a vezetőséget le kellene cserélni de leg inkább. A b. Műszakban lévő bpk 1 soron Csóka Károly műszak vezetőjét le kellene cserélni.melle miaz hogy ki tiltanak a cég bol. Nagyon szánalmas a hr osztály.

Pro érvek

Nics ingyes ebéd csak ingyenes víz

Szünet nagyon rövid jó formán enni nem lehet.

Tűrhető

A tisztaság 5 osztályú kevés a fizetés és monoton a munka

jo

meg voltam vele elégedve teljesen rendben volt minden.

Elégedet voltam az ot töltött idöszak allat .

Elegedet voltam az ott töltött idöszak allat .....

Korrekt cég

Megbízható cég. Én egy megbízható vezetőség alatt dolgoztam. Nem volt probléma amit, ne tudtunk volna rugalmasan megoldani.

Nagyon meg voltam elegedve

2010 ben kezdtem 2013 ban boschos lettem.szerettem.kismama lettem 2016 ban.ahogy betoltotte a kislanyom a 2 evet fel kellett hogy mondjak.mivel nem tudtam kire bízni.2019ben mentem vissza manpowereskent.2020 majus.elkuldtek a virus miatt

jó munka

szakmai fejlődés, kihívások , stabil munkahely változatos stressztűrő képesség

Nem rossz de lehetne jobb is

Nem rossz de lehetne jobb is. Néha nagyon stresszes.

Jó volt

Jó volt ott dolgozni és szeretnék vissza menni jok a vezetök a környezet én elégedet voltam vele

kulturált

a munkahely egyre rosszabb lett, miután 2016 tól magyar vezetők kerültek pozícióba. Utána már az alap nyelv tudásomat sem tudtam németből alkalmazni

Kellemes munkahely csak nagyon gyors a munkavégzés, nagy a pörgés

Egy tipikus munkanap gyors és pontos volt. Összeszerelést és szalag melletti munkát tanultam. A vezetőség aránylag kedves és megértő. A munkahelyi kultúra normál. A munka legnehezebb része az összeszerelés,mivel gyorsnak és pontosnak kell lenni. A munka legélvezetesebb része az pedig a szalag melletti munka.

A legjobb munkahely

Imádtam ott dolgozni! Jó munkahelyi légkör, biztos munkahely, megbecsülés, és biztos megélhetés jellemzi a Robert Bosch Elektronikai Kft.

Nem véleményezném

Nem szeretnék ennél a cégnél soha többet dolgozni .

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Bosch? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

4.1

6,803 értékelés alapján
5
2 951
4
2 354
3
977
2
270
1
251

3.9Munka/magánélet egyensúlya
3.8Bérezés/juttatások
3.7Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.6Vezetőség
3.9Céges kultúra
  • Vállalatok
  • Bosch
  • Alkalmazotti értékelések