Bosch
4.1 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Bosch – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Vezérigazgató
    Volkmar Denner
    82%
    elégedett Volkmar Denner teljesítményével
  • Alapítva
    1886
  • A cég mérete
    több mint 10 000
  • Bevétel
    1–3 billió HUF
  • Ipar
    Szállítóberendezések gyártása
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Bosch településen található összes 276-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Szoftverfejlesztés

59 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 6 803 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

3.9220183.1620193.5520203.5020215.002022

Vélemények

Operátor, Gépmester Hatvan településen
ekkor: 2022, január 10.
Egy jó és stabil munkahely
Teljesen jó a munka. Kicsit néha stresszes de elviselhető
kereskedelem ,autóelektronikai gépmester Hatvan településen
ekkor: 2021, október 13.
Az első 3 év szuper volt, az utolsó évben volt nagyon nehéz
Szerettem az 1-es csarnokban dolgozni. Csak a leépítések miatt átt mentem a 2-es csarnokban ahol elkezdtek rivalizálni a vezetőim velem. És teljesen elnyomtak illetve elakartak távolítani különböző trükkökkel. Összeomlott a szervezetem fel adtam. Gratulálok nekik.
Operátor Miskolc településen
ekkor: 2021, szeptember 27.
fáarsztó és keveset fizetett
mikor oda jártam 130 ezret kínáltak az interjún, mire megkaptam az első fizut 110 volt bónusszal és túlórával úgyhogy egész hónapba rendesen jártam dolgozni. Se szabi se betegen nem voltam. Ahogy hallom azóta se lett jobb a helyzet ott.
L4.-es Gépmester Hatvan településen
ekkor: 2021, április 10.
Produktív tiszta kellemes
Kellemes,tiszta a műszak hosszú. A bejárás tökéletesen megoldott céges buszokkal.Az étkezés elérhető.
Raktározás Hatvan településen
ekkor: 2021, március 31.
Jó munkahely.
Nagyon szerettem ott dolgozni.Meg bántam hogy el mentem másik Munka helyre.8 év.

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 15 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Bosch cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Bosch alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Munkaidő
  • Juttatások
  • Öltözködési szabályok
  • Irodák helye
  • Műszakok
  • Munkakörnyezet

Interjúbetekintések

Betekintések 78 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Bosch cégnél.

Kedvező tapasztalat
Átlagos interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Mások ezt is megnézték

  • Vállalatok
  • Bosch
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?