Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

A(z) Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal – Bér és juttatások értékelései

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország4 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Szerettem itt dolgozni és őrültem volna Ha maradhattam volna , de a fizetéssel nem voltam még elégedve
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
A munkaidő reggel fél nyolctól négy óráig tartott, fél óra ebédszünettel. A számítógép használata mellett megtanultam a mi munkaterületünkre vonatkozó törvényeket értelmezni és használni a munkám során. A vezetőség nagyon emberséges a dolgozókkal szemben.
Pro érvek
Az édesanyák a gyerekük betegsége esetén nyugodtan igénybe vehették a táppénzt, nem kellett tartani az elbocsátástól.
Kontra érvek
Nagy különbség a diplomás és nem diplomás bérek között, legalábbis ameddig én dolgoztam.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatal-értékelések megtekintése