BlackRock Inc.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

BlackRock Inc.-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Developer

Munkakör megnevezése
Developer1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 550 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Az új iroda 10/10-es. Tágas terek, nagy, állítható magasságú asztalok, dupla szélességű képernyők. Nyugis, új, szép, barátságos. 2018. ősszel adták át.

Pozíciófüggő, de jellemzően rendkívül rugalmas a munkaidő, WFH engedélyezett. Projektfüggő, de szabadságot akár 20-50%-al többet ki lehet venni a jogilag előírtnál.

A meglévő rendszerek, processzek legtöbbször komoly frissítésre szorulnak, de a cégvezetők elkötelezettek a változás iránt.

Az érvényesüléshez a kulcs a kommunikáció és kapcsolatépítés. Önmagában a szakmai tudás, illetve érvelés nem elég.

Gyakorlatilag el kell adni a kinti menedzsereknek (VP, D, MD) az új, jó ötleteket, embereket kell toborozni, meggyőzni. Néhány év alatt kitartó munkával el lehet érni a változást.
Pro érvek
Lapos kapszulás Nespresso, rizs- és szójatej
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése