BKV Zrt.
Munkavállalói értékelés – BKV Zrt.

minden OK!!

2020, június 28.
teljesen az elvártak szerinti munkavégzés,korrekt vezetés,normális,segítőkész kollégák,szóval jó ott dolgozni
Pro érvek
normális szünetek, ütemezett munkavégzés
2019, június 22.
Azonos munkakörAzonos hely
Autóbuszvezető (Volt alkalmazott) - Budapest
Korai kelés! Télen hideg, nyáron meleg! Biztonságosan vezetni! Jó kapcsolat Korrekt vezetés.Kellemes jó hangulat. Korán kelni.Az autóbuszvezetés Aki ezt a szakmát több mint 32 évig csinálja annak gázolaj folyik a vérében!
2018, szeptember 1.
Azonos munkakörAzonos hely
Közúti vasúti járművezető tanuló (Volt alkalmazott) - Budapest
A tanfolyam során nem elegendő csak részt venni. Rengeteg tanulás marad még otthonra is. A párkapcsolat emiatt elhidegülhet. 5 hónap után vezettem először villamost. Mikor eddig eljut a tanuló akkor már egy kicsit kellemesebbé válik az oktatás.
2017, május 25.
Azonos hely
adózási szakértő (Volt alkalmazott) - Budapest
A munka nagyon érdekes és lehet fejlődni. Csoportos Áfa van az ezzel kapcsolatos feladatokat végeztem el egyedül. Jövedéki adózás is található, ami szintén egy érdekes feladat. Sajnos a kollégáim felmondtak a mostani vezető miatt és egyedül maradtam. A közvetlen vezető nagyon borzalmas. Terrorizálja a beosztottakat, mindenki retteg tőle. Mindent megigér, de abból semmit sem tart be! Azt kéri legyél kreatív és ne hagyd magad mások álltal megvezetni. Cselekedni viszont csak azt lehet, amit ő mond. Ha kreatív vagy, akkor mit képzelsz magadról, hogy a háta mögött cselekszel az ő engedélye nélkül. Én nem ajánlom senkinek ezt a helyet. Adócsoport jelenleg nem is létezik!
Pro érvek
ingyenes bérlet
Kontra érvek
nincs