Balint Analitika Kft
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Balint Analitika Kft Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I had a great time gaining global work experience here during the summer. I got placed through IAESTE. I had two bosses, both of which were very flexible. A typical day was 10 am to 4 pm with an hour off for lunch. There was not much push for interns to take on responsibility and autonomous projects, however it could be negotiated to have a small project if you are so motivated. Co-workers were all very friendly, many did not speak English well though.
Pro érvek
Great location, good salary
Kontra érvek
Not challenging
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Balint Analitika Kft-értékelések megtekintése