Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

bp-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Credit Analyst

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 4 002 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Finance work with France on a daily basis. Financial reports for each quarters. Working with teams from UK to improve our Credit IT program.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
The work was good but I only recommend it as a first work experience in your professional career but not to maintain it. This types of job is good because the companies are well known but if you want to develop is not so recomendable. However you learn a lot in terms of languages and job culture.
Korábbi munkáltató értékelése