Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

bp-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Cashier

Munkakör megnevezése
Cashier1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 969 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Bp garage it was in a good working condition and you must no why are u part of that family and what I like I put my job first and I'm a team member .
Pro érvek
No free lunch nothing is for free you must earn and work hard so that you dont rely on free lunchs
Kontra érvek
nightshifts and day to day hours and it was 6 to 6
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: bp? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,9
3 969 értékelés alapján
5
1 521
4
1 172
3
790
2
231
1
255
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,6
3,4
3,5
Vezetőség
3,6
Céges kultúra
bp - értékelések munkavégzés helye szerint