Avis Budget Group
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Avis Budget Group cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Budapest XIII. kerület

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.1Vezetőség

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3,875 értékelés megtekintése

Rossz szervezés, aljas vezetőség

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nincs értéke a tehetségnek, az igyekezetnek, a szorgalomnak.

Pro érvek

multikulturális

Kontra érvek

minden perced be van osztva
Hasznos volt ez az értékelés?

Gyönyörű iroda, kedves, segítőkész kollégák

Management rugalmatlan, egy-két kivételtől eltekintve csupa alkalmatlan ember. A mennyiség fontosabb, mint a minőség.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Állások itt: Avis Budget Group

Customer Service Representative munkakörök Budapest XIII. kerület településen