Avis Budget Group
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Avis Budget Group-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Customer Service Representative

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.2Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
4 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3,855 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Rossz szervezés, aljas vezetőség

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nincs értéke a tehetségnek, az igyekezetnek, a szorgalomnak.

Pro érvek

multikulturális

Kontra érvek

minden perced be van osztva
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Gyönyörű iroda, kedves, segítőkész kollégák

Management rugalmatlan, egy-két kivételtől eltekintve csupa alkalmatlan ember. A mennyiség fontosabb, mint a minőség.
Vezetőség

Average SSC

not better SSC as all other, same problems, same stress and big fluctuation.Very poor communication flow,ad-hoc decisions and last minute changes of processes.The colleagues are very kind,most of them with high level qualification.Bonuses and benefits are missing.Modern environment but frequent IT-issues,and often angry customers because of a long processing/solving time.

Pro érvek

great colleagues and modern workplace

low payment, lack of communication, poor career support
Vezetőség

creative working place with a mind of the future

To help the customer is mostly easy and the customers are happy. Lots of possibilitys to develop skills and yourself. Great team to work with. There was remote work granted every week.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Avis Budget Group? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.5

3,855 értékelés alapján
5
1 106
4
1 074
3
857
2
346
1
472

3.3Munka/magánélet egyensúlya
3.2Bérezés/juttatások
3.1Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.1Vezetőség
3.3Céges kultúra

Avis Budget Group - értékelések munkavégzés helye szerint

  • Vállalatok
  • Avis Budget Group
  • Alkalmazotti értékelések
  • Customer Service Representative