Avis Budget Group
3.5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Avis Budget Group-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Billing

Cég értékelése
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3.3Céges kultúra

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3,856 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Arrogáns, bunkó management. Felkészületlen, tapasztalatlan HR.

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Hasznos volt ez az értékelés?

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Avis Budget Group? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3.5

3,856 értékelés alapján
5
1 106
4
1 074
3
857
2
346
1
473

3.3Munka/magánélet egyensúlya
3.2Bérezés/juttatások
3.1Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.1Vezetőség

Avis Budget Group - értékelések munkavégzés helye szerint

Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?