Avis Budget Group
3,5 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Avis Budget Group-alkalmazotti értékelés itt: Ashburn, VA

Cég értékelése
Jelenlegi helyed alapján Ashburn, VA településről származó értékeléseket látsz.
Nem ezen a helyen keresel?Válassz másikat
Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye

Értékelések kategória szerint

3,3Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 3 810 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra

Alot of effort

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Decent benefits with the company, the position I am in doesn't offer a ton of advancement opportunity. Company gives a lot of effort to try to be good place to work.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség

Hostile enviroment

The Company policy is to overbooked all areas. You will ended up covering and doing the work of two people or more as the company is always short of stuff. You will have to work weekends as well.

Pro érvek

Lots of logistics, building relationship with dealers and vendors

Kontra érvek

You wil spend most of your time doing customer service due to the company overbooking all areas, You will have to work weekends, You will most likely cover the areas of two people or more. poor salary and no advancement.
Vezetőség

decent job but thats it.

Job can become stressful if you do not have the support of your field management. In office management often turns the cheek to wrong doing by the field. Will provide support even when it is needed the most. Can become burned out due to lack of proper staffing.

Pro érvek

casual fridays, breakfast on end of month

overworked employees, lack of proper staffing.

Korábbi munkáltató értékelése

Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.

Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Avis Budget Group? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Átfogó minősítés

3,5

3 810 értékelés alapján
5
1 097
4
1 064
3
845
2
339
1
465

3,3Munka/magánélet egyensúlya
3,2Bérezés/juttatások
3,1Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3,1Vezetőség
3,3Céges kultúra

Avis Budget Group - értékelések munkakör szerint

  • Vállalatok
  • Avis Budget Group
  • Alkalmazotti értékelések
  • Ashburn, VA