Autoliv Alkalmazotti bírálat

14 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően Mind a(z) 896 értékelés megtekintése
Rendezés:: Hasznosság | Értékelés | Dátum
türhető munkahely volt de nem a legjobb.
Operátor (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2019, március 3.
Ugyanaz a monoton munka mindennap.Megtanultam biztonsági öveket összeszerelni.Hát az emberek nemigazan tuftak normálisan vodelkedni egymással .3müszak igencsak kimeritő és fárasztó volt az ember szervezetére. Amikor végeztünk a munkával időben.
Pro érvek
van ebédlő
Kontra érvek
kevés szünet
Nem is tudom
Összeszerelő (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2019, február 12.
Nem volna semmi baj a céggel ha tanult emberek lennének a sorvezetök illetve csoportvezetök. De amig nyalizással kurválkodással lehet főnöknek lenni..addig azt mondom nulla a,felsö vezetés
Pro érvek
Jo fizetés
Kontra érvek
Szar vezetőség
Jo
Autoliv biztonsági öv össze szerelese (Volt alkalmazott) –  Sopron köves2018, december 16.
Jó udvariasság jó babás kulturált vezetoseg precíz
Pro érvek
Ingyenes szállás
Kontra érvek
15pszunetes
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 2NemJelentés
rövid szünetek,megbízhatatlan vezetőség.
operátor,mozgóbolti eladó (Jelenlegi alkalmazott) –  Sopronkövesd2018, november 12.
megalázó,a munkaerőt a végsőkig kiaknázó vezetőség,teljes intolerancia a betegállományban levő dolgozók iránt!
Pro érvek
egészségügyi ellátás
Kontra érvek
rövid szünetek
Szar
alkalmazott (Volt alkalmazott) –  Debrecen2018, július 3.
Az ember kidolgozza a belét is, a vezetőségből a nő valami irtózatos fapina:P Valami Edit, de igazából a tököm tudja mi neve. Kevés pénz sok munka...ennyit tudok mondani.
jo munkahely
gyártó sori össze szerelö (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2018, június 3.
jó munkatársak,tiszta környezet.egyűdt működés.segitség készség
Kellemetlen volt
Operator (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2018, január 21.
Összeszerelőként dolgoztam ott 3 hónapot, nagy volt a stressz az elvárt 500 óránkénti darabszám, valamint némely kolléga bunkósága miatt. Nagyon gyors kéz kell hozzá. Nagyjából 8 órán át egy helyben kell állni a munkához. Közvetítőn keresztül voltam, akik ott húztak le, ahol tudtak, és folyamatosan a levegőben volt, hogy kirúgják a közvetített embereket. Vicc hogy Karácsonykor az autolives dolgozók ajándékot kaptak, míg mikor mi mentünk az ajándékozó helyre, közölték, h nekünk nem jár.
A 3 műszak teljesen kifárasztja az embert és ellehetetleníti a magánéletet.
nagyon jo munkahely
biztonsági öv készitö (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2017, október 9.
nekem bejött de a fönökség az nagyon nem tudja mit csinál
Közepesen kellemes munkahely.
SORFELELŐS (Jelenlegi alkalmazott) –  Sopronkövesd2017, május 20.
Monoton munka, kitartást tanultam. Vezetőség megfelelő,kollégáim szeretnek. A munka legélvezetesebb része az anyagi és erkölcsi elismerés.
Kontra érvek
RÖVID SZÜNET
Produktiver Arbeitsort
Produktion Quality Engineer (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd, HU2017, február 16.
Weiterentwickeln und Betreuuen unserer Lieferanten
Projektüberwachung und -Begleitung von der Projektphase fortlaufend bis zur Serienproduktion
Durchführen von Erstmusterabnahmen (VDA/PPAP), Produktionsprozess- und Produktfreigaben und Audits bei Lieferanten in einem weltweiten Umfeld
Festlegen von Lieferantenzielen und konsequente Verfolgung
Kontinuierliche Verbesserung der Produkte und Optimierung der Herstellungsprozesse
Erstellen von Lieferantenbewertungen
Analyse von Reklamationen aus der Produktion verursacht durch den Lieferanten
Abarbeiten von Lieferantenreklamationen (Monitoren, Bewerten, Archivierung 8D-Bericht)
Dokumentation
Hasznos volt ez az értékelés?IgenNem 14Jelentés
Csalodott vagyok
Biztonsàgi övszerelő (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2016, december 6.
November 8-àn kezdünk pàrommal,munkaerő kölcsönzés àltal...Olyan sorra keültem ahol azonnal megitélt a sor végén àllo ,,kisfőnők'',és a kollégàim.Persze szoban nem de tetteikkel éreztették.Több alkalommal kértem hogy feladata révén,magyaràzza el,és mutassa,ill.tanitsa meg a munkafolyamatokat,és az ehez szolo papirokat.... különböző okokkal ezt elutasitotta,mindősszesen hàrom alkalommal egyszer probàlhattam meg a gépeken dolgozni,csak szegecselni és összeszerelni engedett,és ez parancsba is adta.
Munkaidöm alatt nem beszéltem a kollégàimmal,hiszen az oktató anyagban is szerepel hogy nem lehet!Közel egy honap alatt sunyi alattomos modon szervezkedtek a hàtam mögőtt....titkos megbeszélés a sor és műszakvezetőkkel,és ami feltűnt még hogy egy egy selejt utàn,amire törzsszàm ràiràsàval kell egy matricàt ragasztani, összebujva a sorvégessel értekeztek....Nem ismertek hiszen nem beszélgettünk SOHA.Nem tudtàk honnan jöttem és miért dolgozom,vagy éppen azt hogy mi a sorsom....Jeleztem a sorfelelős helyettesnek hogy szertnék én is dolgozni és megtanulni mindent,de erre mindzidàig nem kaptam lehetőséget,és az amit tudok az előző munkahelyeimnek köszönhetem.December elsején a délutànos műszak utolso félorojàban behivott a műszakvezető,és közölte nem akar velünk tovàbb dolgozni...Az ott zajlo beszédet idézem:
-Azért döntöttem igy mert,a sorvéges azt mondta 40 selejtett csinàltàl,és nem tudsz tovàbb menni a szegecslőtől.
-3-szor voltam a gépeken egy egy alkalommal,nem kaptam lehetőséget hiàba kértem.
(Utolag jöttem rà hogy az én törzsszàmomat irtàk rà a selejtekre)
-Nem beszélgettél
  több... senkivel
Tàmaszkodtàl a gépnél.
-Mert összetörte a làbam a cipő...
És még szàmtalan kitalàlt dolgot hozott fel...
Velem együtt felvételizett lànyt is odarakot akinek azonnal megmutattak mindent,és körbevitték,miutàn nem tudta elsőre megcsinàlni,kirugatta a sorvéges....
A pàrommal me azért nem szeretne tovàbb dolgoni mert a pàrom(màs soron dolgozott)
Az utolsó mondata a műszakvezetőnek :
NEKEM A RÉGI DOLGOZOMRA KELL HALGASSAK!Persze a sorvezetőhelytes hallgatott mint a sír...és én nem jeleztem neki!!!!
Most december 6-a van a felmondo email sehol,eddig 3 nap igazolatlan,tegnapi nappal igéretett kaptunk hogy HR vezetővel a sor-és műszakvezetővel ezt tisztàzhatjuk,ma reggelre a HR-en lévő kisablaknàl tovàbb nem jutottunk,és mindenki szabadsàgra ment!
Ez vicc !-gondoltam
Talàn ha kapam volna lehetőséget,megkérdeztem volna hogy mi alapjàn itélt meg,miért bàntotta màssàgom.Talàn ha megkérdzte volna hogy miért jött ez a,,jöttment''(mert ezt az idézőt hasznàlta)ijen messzi dolgozni,akkor elmondtam volna szivessen.És megkérdeztem volna ma tőlűk hogy tudnak elszàmolni a lelkismeretükkel,mert elvettek egy négy éves kisànytol a lehetőséget hogy legyen reggele,mert ugyanis az életmentő gyogyszereit csak igy tudom megvenni,és hogy élné a mindennapjait ugy hogy tudnà a gyermekének minden nap ajàndék,és bàrmikor vége.... Szerintem természetes hogy egy munkafelvételit nem evvel kezdek.Megkérdezhették hàny év gyàri tapasztalat van a hàtam mögött...
Ez lenne az Autoliv????
Teljesen màst hirdett....nem hiszem hogy én és a sok csalodott kolléga véleménye jott tesz az üzletpolitikànak.
Hogy engedheti meg az Autoliv az ilyen embereknek ott dolgozzanak?
Persze mindez csak vélemény mert mindenki fedi a màsikat...
És a szakmai tudàs àltal előbbre jutni esély sincs....
Hiszen az szàmit kinek milyen hosszú a nyelve,és hogy tud hàtulról előre nyalni.
  kevesebb
jó hangulatú kellemes munkahely
tanuló (Jelenlegi alkalmazott) –  Sopronkövesd2016, november 21.
Segítőkészek a kollégák. Sokat tanulhattam itt. Jó kapcsolat a kollégák között és a tanulókat sem nézik le.
Pro érvek
nagyon jó csapat
kellemes munkahely
ip ellenor,operator (Volt alkalmazott) –  Sopronkövesd2016, július 26.
Minden nap jol telik jo kollegak jo kereset.jo dolgozni a vallalatnal.
Pro érvek
ingyenes szallas

Tekintsen meg Autoliv további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Autoliv? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.

Autoliv - értékelések munkavégzés helye szerint