Autoliv Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 993 értékelés megtekintése
Dinamikus, szuper kollégák és kolléganők,rendes segítőkész vezetőség.Új barátok szerzése. Csak az álló munka egy kissé megterhelő a lábnak és a gerincnek..Sajnos a vírus miatt jelenleg nincs munkám
Szerintem amikor én ott voltam sokkal jobbak voltak a körülmények! Ha bármi probléma volt mindig jött valaki segíteni! Összetartó csapatunk volt, csak mindenki ment a maga útjára, rengetegen felmondtak!
Tiszta legkor.. Konnyu fizikai allo munka. Embere valogatja
Pro érvek
Cafateria
Kontra érvek
Uzem orvossal rendelkeznek
Ugyanaz a monoton munka mindennap.Megtanultam biztonsági öveket összeszerelni.Hát az emberek nemigazan tuftak normálisan vodelkedni egymással .3müszak igencsak kimeritő és fárasztó volt az ember szervezetére. Amikor végeztünk a munkával időben.
Pro érvek
van ebédlő
Kontra érvek
kevés szünet
Nem volna semmi baj a céggel ha tanult emberek lennének a sorvezetök illetve csoportvezetök. De amig nyalizással kurválkodással lehet főnöknek lenni..addig azt mondom nulla a,felsö vezetés
Pro érvek
Jo fizetés
Kontra érvek
Szar vezetőség
Jó udvariasság jó babás kulturált vezetoseg precíz
Pro érvek
Ingyenes szállás
Kontra érvek
15pszunetes
megalázó,a munkaerőt a végsőkig kiaknázó vezetőség,teljes intolerancia a betegállományban levő dolgozók iránt!
Pro érvek
egészségügyi ellátás
Kontra érvek
rövid szünetek
Az ember kidolgozza a belét is, a vezetőségből a nő valami irtózatos fapina:P Valami Edit, de igazából a tököm tudja mi neve. Kevés pénz sok munka...ennyit tudok mondani.
jó munkatársak,tiszta környezet.egyűdt működés.segitség készség
Kontra érvek
Összeszerelőként dolgoztam ott 3 hónapot, nagy volt a stressz az elvárt 500 óránkénti darabszám, valamint némely kolléga bunkósága miatt. Nagyon gyors kéz kell hozzá. Nagyjából 8 órán át egy helyben kell állni a munkához. Közvetítőn keresztül voltam, akik ott húztak le, ahol tudtak, és folyamatosan a levegőben volt, hogy kirúgják a közvetített embereket. Vicc hogy Karácsonykor az autolives dolgozók ajándékot kaptak, míg mikor mi mentünk az ajándékozó helyre, közölték, h nekünk nem jár.
A 3 műszak teljesen kifárasztja az embert és ellehetetleníti a magánéletet.
nekem bejött de a fönökség az nagyon nem tudja mit csinál
Monoton munka, kitartást tanultam. Vezetőség megfelelő,kollégáim szeretnek. A munka legélvezetesebb része az anyagi és erkölcsi elismerés.
Kontra érvek
RÖVID SZÜNET
Weiterentwickeln und Betreuuen unserer Lieferanten
Projektüberwachung und -Begleitung von der Projektphase fortlaufend bis zur Serienproduktion

Durchführen von Erstmusterabnahmen (VDA/PPAP), Produktionsprozess- und Produktfreigaben und Audits bei Lieferanten in einem weltweiten Umfeld

Festlegen von Lieferantenzielen und konsequente Verfolgung

Kontinuierliche Verbesserung der Produkte und Optimierung der Herstellungsprozesse

Erstellen von Lieferantenbewertungen

Analyse von Reklamationen aus der Produktion verursacht durch den Lieferanten

Abarbeiten von Lieferantenreklamationen (Monitoren, Bewerten, Archivierung 8D-Bericht)

Dokumentation
November 8-àn kezdünk pàrommal,munkaerő kölcsönzés àltal...Olyan sorra keültem ahol azonnal megitélt a sor végén àllo ,,kisfőnők'',és a kollégàim.Persze szoban nem de tetteikkel éreztették.Több alkalommal kértem hogy feladata révén,magyaràzza el,és mutassa,ill.tanitsa meg a munkafolyamatokat,és az ehez szolo papirokat.... különböző okokkal ezt elutasitotta,mindősszesen hàrom alkalommal egyszer probàlhattam meg a gépeken dolgozni,csak szegecselni és összeszerelni engedett,és ez parancsba is adta.
Munkaidöm alatt nem beszéltem a kollégàimmal,hiszen az oktató anyagban is szerepel hogy nem lehet!Közel egy honap alatt sunyi alattomos modon szervezkedtek a hàtam mögőtt....titkos megbeszélés a sor és műszakvezetőkkel,és ami feltűnt még hogy egy egy selejt utàn,amire törzsszàm ràiràsàval kell egy matricàt ragasztani, összebujva a sorvégessel értekeztek....Nem ismertek hiszen nem beszélgettünk SOHA.Nem tudtàk honnan jöttem és miért dolgozom,vagy éppen azt hogy mi a sorsom....Jeleztem a sorfelelős helyettesnek hogy szertnék én is dolgozni és megtanulni mindent,de erre mindzidàig nem kaptam lehetőséget,és az amit tudok az előző munkahelyeimnek köszönhetem.December elsején a délutànos műszak utolso félorojàban behivott a műszakvezető,és közölte nem akar velünk tovàbb dolgozni...Az ott zajlo beszédet idézem:

-Azért döntöttem igy mert,a sorvéges azt mondta 40 selejtett csinàltàl,és nem tudsz tovàbb menni a szegecslőtől.

-3-szor voltam a gépeken egy egy alkalommal,nem kaptam lehetőséget hiàba kértem.

(Utolag jöttem rà hogy az én törzsszàmomat irtàk rà a selejtekre)

-Nem beszélgettél
 - több...
Segítőkészek a kollégák. Sokat tanulhattam itt. Jó kapcsolat a kollégák között és a tanulókat sem nézik le.
Pro érvek
nagyon jó csapat
Kontra érvek
Minden nap jol telik jo kollegak jo kereset.jo dolgozni a vallalatnal.
Pro érvek
ingyenes szallas
További Autoliv-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: