Audi Alkalmazotti bírálat

3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Életkor szerint válogatnak az állásra jelentkezők közül !
Operátor (Volt alkalmazott) –  Győr2017, május 27.
A cég egy jelenleg is aktív álláshirdetésére jelentkeztem interneten az önéletrajzom elküldésével amelyen nem szerepelt az életkorom de egyébként végzettségem és egyéb elvárások szerint megfeleltem volna az állás betöltésére .Telefonon felkerestek és kérték a születési dátumomat amit megadtam .Pár nap múlva kaptam egy elutasító e-mailt a cégtől amelyben közölték velem hogy"a beérkezett pályázatának értékelése alapján nem áll módunkban Önnek megfelelő állást ajánlani" Ezek alapján biztos vagyok benne hogy az életkorom végett utasítottak el csak ezt nem merték leírni ! Ezt diszkriminációnak tekintem és figyelmeztetem az Audiba jelentkezőket hogy 30 éves kor felett már meg se próbáljanak oda jelentkezni protekció nélkül !!!
Pro érvek
Ingyenes buszjáratok
Kontra érvek
Diszkrimináció, életkor szerinti felvétel
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 12NemJelentés
Vezetőség
Productive
Leak tester (Volt alkalmazott) –  Győr, GS2016, január 28.
I loose this job because I came to UK. It was very good place but I got less money. I want changes my life. There is working very good team. Lovely bosses.
Pro érvek
Free lunches
No good money
Hasznos volt ez az értékelés?Igen 13Nem 9Jelentés

Tekintsen meg Audi további értékelést

Esetleg próbálja meg ezt:

Átfogó minősítés

4,0
145 értékelés alapján
5 csillag
4 csillag
3 csillag
2 csillag
1 csillag

Értékelések kategória szerint

Munka/magánélet egyensúlya
3,7
3,8
3,5
Vezetőség
3,6
Céges kultúra
3,8

Audi - értékelések munkakör szerint

Audi - értékelések munkavégzés helye szerint