Auchan

3.5Munka és magánélet egyensúlya
3.4Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
27 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,396 értékelés megtekintése

Nem kellemes munkahelyi légkör

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Ha csak egy óra, de szinte napi túlóra. A főnököm az ott létem alatt, (1 1/2 év) végig ellenszenvet fejezett ki velem szemben, minazok ellenére, hogy becsülettel dolgoztam, túlóráztam.

Pro érvek

Kollégákkal jó kapcsolat

Kontra érvek

Rövid szünet idő

Jól éreztem magam Auchan Miskolc területén

Szerettem az Auchan Magyarország Kft dolgozni . Jó csapat munka és környezet. Auchan székesfehérvár nen igazán mondható el ..

Pro érvek

Kedvezmény

Kontra érvek

Szünetek idő arányos

Nem volt kiszámítható.

Nem azt a munkát kellett végezni, amire felvettek.

Pro érvek

Néha ingyene étkezés

Kontra érvek

Sokkal tovább kellett bentmaradi

Kellemes munkahely, nyugodtabb környezet

Könnyen be tanítható munka, barátságos környezet, kedves kollégák.

Pro érvek

Ingyenes bejárást támogatnak

Kontra érvek

Rövid szünetet

Átmenetileg megfelelő

Alacsony fizetés, belterjesség, felelőtlen munkatársak.

Pro érvek

Alacsony bér.

Kontra érvek

Laza munkatempó.q

Csalódás

Túl hajszolják a fiatalokat gyakorlatilag csak alamizsnáért...megbecsülés nincs, csak folyamatos hibakeresés. Havi szintű csapda kocsi, és önkiszolgálós kiértékelés...Arra törekednek hogy hibázz, és lerontsák az eredményedet.Soha többé AUCHAN!!!!

Pro érvek

ingyenes edzési lehetőség

Kontra érvek

5 óra után kapsz szünetet, folyamatos halszolás a jobb eredményért...

Több menedzser túl hajszolja az alkalmazotakat

Nincs családias környezet, nincsenek tekintettel egészségkárosodott emberekkel. Olyan dolgokat csináltatnak meg amit az pl:ÁNTSZ bűntet

Csak akkor ajánlom, ha az éhenhalás szélén vagy és épp nincs más.

Nem családbarát, gyes után alig akartak visszavenni. A részmunkaidős állás csak a kasszasoron létezik. Sok pénztáros bunkó, mert stresszes a munkakörük. Az árufeltöltők 3 havi időkeretben dolgoznak, ami azt jelenti, hogy egyik nap lehet, hogy 6 órát vagy bent, de az is lehet, hogy 12-t vagy 8-at. A hiánylistával az őrületbe kergetik az embert. Nincs wc papír, sem szappan.

Paraszt bunkó főnök, kétszínű kollégák. Erről jót nem lehet mondani.

8,5-9,5 órákban 1 szünet, ami 30 perc. A fizetés az nevetséges. Bent vagy egész hónapba, dolgozol, mint a marha, se hétvégéd, se hétköznapod, magánélet nulla!!!! Túlórát sem nagyon fizetik ki.

Korábban jobb volt

Kevés a pénz, a bele szólás a munkaidő beosztásba nincs .

Az alkalmazottak semmibe vétele

Nagyon igénytelen cég,mind emberileg,mind a munkaeszközöket tekintve...a vezetők nem veszik emberszámba a dolgozókat,ha úgymond nem vagy szimpatikus,nem hízelegsz nem küld el,áthelyez egy számodra nem megfelelő poíicióba,hogy magadtól menj el...a vezetők megaláznak,lelki terrorban tartanak a legkisebb hibákért is mértéktelenül leszúrnak,olyanokért is,amit meg sem tanítottak...3 évig voltam ott pénztáros...nem tudom,hogyan bírtam ki...nem hoznak váltópénzt,kérjél a vevőtől,a vevő pedig jogosan elvárja,hogy tudjál visszaadni,ő is téged szid...rajtad csapódik le,hogy a polcokon nincs áru vagy nincs ára az árunak,ugye ami megint jogos elvárás... A munkakörülmények nagyon igénytelenek,koszos illemhelyiség,nincs szappan,wc papír...a vezetők megaláznak a vevő előtt,nincs szervezettség,bizalmatlanok a dolgozóikkal és a vevőikkel szemben is...most váltok...remélem ettől sokkal jobb lesz minden...

Pro érvek

semmi

Kontra érvek

koszos minden, nem biztosítják a munkához szükséges alapfeltételeket

Elviselhető

Kellemes légkör. Rengeteg munka. Nagyon jó fizetés.

Jo lenne ez a munka hej ha több lenne a cizetés,és sok munka tàrs nem alkoholosan érkezne be dolgozni

Eleinte szép és jo aztàn sajnos,csalodàs,csalodás hàtàn már nt bérezésben mint szabadnap terén és föleg a munkatàrsak àllapota katasztrofa

Pro érvek

Semmi nincs ingyen

Kontra érvek

Nincs kafatéria

Aki teheti messzire kerülje el a céget!!!

Értékelhetetlen... Tipikus munkanap: Káosz, fejetlenség, értelmetlen feladatok. Mit tanultam: Hogy ne bízzak senkiben. Vezetőség: 0 Munkahelyi kultúra: néha családi napok, csapatépítő tréningek. Munka legnehezebb része: Elviselni a nyomást fentről, lentről. Munka legélvezetesebb része: Az éjszakás műszakban végzett leltárok, kihelyezés építések.

Pro érvek

Ingyenes orvosi vizsgálat, ingyenes vifi, részvényes program

Kontra érvek

A kötetlen munkaidős szerződés, gyakorlatilag azt jelenti náluk, hogy nyolc órás fizetésért 10-12 órát kell dolgozni. De a minimum elvárás, hogy 9, 5 órát legyen bent a vezető.

Munkalehetőség ott mindig van, biztos háttér

Munkahelyi kultúra nincs. A nap kezdésétől 5-6 órán keresztül nincs szünet, mosdó lehetőség. A munkakör könnyűnek mondható, mind fizikálisan, mind szellemileg. A vezetőség csapni való, nem lehet rájuk számítani, kérni, ezzel szemben követelésük a maximum. Kollégákkal könnyű együtt dolgozni. Sok az elkeseredett munkaerő. Óriási a fluktuáció.

Pro érvek

Dolgozói kedvezmény, telefon flotta kedvezmény, jutattások

Kontra érvek

Rövid szünet, emberség hiányos, megbecsülés semmi, az integrálás új belépőnél hanyag, felkészületlen

Kellemes légkör,tiszta környezet

Szerettem a munkámat,szerettem a kollegináimat,néha voltak pörgősebb napok amikor túlóráznunk kellet amit lecsúsztathatunk vagy kifizették ahogyan kértük. Voltak vállalati rendezvények ahol nagyon jól éreztem magam.

Pro érvek

Ingyenes ebéd

Magas elvárások,szinte semmiért

Elvárások vannak,de cserébe nevetséges fizetés amit ritkán számolnak el korrekt módon, a vezetőség nem nézi embernek a beosztottakat.

Változatos munkahely.

Pénztárban más-más időben kell dolgozni.Előkészítésnél nagyon jó a lopásgátlózás,érdekes,változatos munka.Osztályon néha nehéz az akcióváltás,de az emberekkel való találkozás,eladás nagyon érdekes és változatos.

Pro érvek

egészségbiztosítás

Kontra érvek

rövid szünetek

Egész jó munkahely de nem éreztem úgy hogy tanulnék is ott bármit.

Egy munkanap igen monoton volt folyamatos gyártással rugalmas szünetbeosztással. Sokat nem tanultam maximum azt, hogy hogyan szeleteljek és hogyan tudok minél gyorsabban dolgozni. A vezetőséget nem igazán ismertem csak a saját feljebbvalóimat.

Pro érvek

ingyenes tea minden nap

Kontra érvek

nincs előrelépési lehetőség

egy nulla

Lekezeloen bannak az emberrel, nem fizetik meg rendesen a munkat

Synthèse de mon stage de fin d'études

• En tant qu’assistant Category Manager, j’avais pour mission d’épauler et soulager la charge de travail d’un Category Manager, nommé Tamas Patla dans la famille Bazar et plus particulièrement dans la catégorie DIY électrique (Do it yourself). Il s’agit de l’ensemble des outils électriques du type perceuse, visseuse, scie électrique et bien d’autres. Ma mission consistait à optimiser le linéaire de cette catégorie de produits. Le Category Manager est le responsable de la gamme qui sera mise à disposition des clients en linéaire. Pour cela, il doit suivre un certain nombre d’étapes comme : - Etude du client hongrois - Etude du marché hongrois - Etude concurrentielle - Etude des résultats N-1 de la famille de produits en cours de révision - Mise en place d’un arbre des besoins des clients par ordre d’importance - Mise en place d’une structure d’assortiment de la future gamme par type de magasin (3 types en Hongrie, H1, H2 et H3) - Echange avec l’acheteur concerné - Sélection des produits en réponse à l’étude préalable - Présentation physique en salle de collection de la future gamme - Mise à la disposition des magasins des futurs plans d’implantation suivant leur taille (support outil merchandising) • Afin de réaliser ces différents objectifs, j’ai dû me rendre chez nos concurrents pour référencer leurs produits dans le but des les comparer avec ceux proposés à l’instant T. Par la suite, en prenant en compte les tendances du marché, j’ai proposé une nouvelle liste de références en accord avec l’acheteur. Repenser au merchandising a également été l’une de -

Pro érvek

Progression de mon anglais car je communiquais 80% en anglais, culture de l'entreprise positive, découverte de la ville de Budapest et une autre culture

Kontra érvek

Salaire du stagiaire faible (SMIC hongrois)

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Auchan? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.8

6,396 értékelés alapján