Auchan

Auchan Alkalmazotti bírálat

3.6Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
73 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 6,343 értékelés megtekintése

Nem kellemes munkahelyi légkör

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Ha csak egy óra, de szinte napi túlóra. A főnököm az ott létem alatt, (1 1/2 év) végig ellenszenvet fejezett ki velem szemben, minazok ellenére, hogy becsülettel dolgoztam, túlóráztam.

Pro érvek

Kollégákkal jó kapcsolat

Kontra érvek

Rövid szünet idő

Jól éreztem magam Auchan Miskolc területén

Szerettem az Auchan Magyarország Kft dolgozni . Jó csapat munka és környezet. Auchan székesfehérvár nen igazán mondható el ..

Pro érvek

Kedvezmény

Kontra érvek

Szünetek idő arányos

Nagyon rosz,útszéli stílus ,a dolgozó folytonos türelmetlen hatása

Borzasztó ,undorító ,útszéli stílus,dolgozo sietetse,hajtasa

Pro érvek

Konyhán jó kollégák voltak

Kontra érvek

Nem megszokott szintén beszéltek a dolgozóval, állandó surgetes, kapkodás

Stresszes munkahely

Csak akkor ajánlom ha tényleg nincs pillanatnyilag más, amolyan túlélesi ideiglenes megoldásnak. Multi rabszolgamunka,erre születni kell.Az alacsonyabb beosztásban lévő managerek, műszakvezetők folyamatosan éreztetik veled, hogy rabszolga vagy. Ez eredhet kisebbségi komplexusból, befásultságból,( van aki évtizedek óta ott van), vagy csak sima visszaélés a "hatalmával" .Sokszor viccesnek és szánalmasnak éreztem.Igazi időutazás, a lépcsőkön lévő motivációs feliratok és a falitablók a 60-70-80'-as évek kommunista szólamait idézik, nevetséges volt naponta többször végignézni😄, le is fotóztam.Az áruházigazgató volt a legkorrektebb ember.

nyugalmas többnyire

ha elvégzed a feladatod nyugalmas, ha nem idegörlő

Pro érvek

egynek elmegy

Kontra érvek

bele lehet fásulni

Nagyon korrekt cég

Minden szabályt betartanak, rugalmasan kezelik a problémákat, számos program és lehetőség nyílik a dolgozók felé.

Pro érvek

Havi bónusz

Kontra érvek

Néhány vezető nem a munka alapján ítélkezik

Nem volt kiszámítható.

Nem azt a munkát kellett végezni, amire felvettek.

Pro érvek

Néha ingyene étkezés

Kontra érvek

Sokkal tovább kellett bentmaradi

Papirok

Lassan egy hónapja nem küldik a kilépő papirjaim pedig 6munkanapot írtak

Barátságos környezetben barátságos csapat

Fejlődő munkahely, előre lépési lehetőség mindenki számára

Pro érvek

Ingyen védő ital, szendvics

Kontra érvek

Hűtött raktár

Kellemes munkahely

Jó munkahely, ahol emberséges a vezetőség,egy nagy család az egész. Ha némely kollégák is azok lettek volna, még mindig ott dolgoznék.

Pro érvek

Negyedéves prémium

Kontra érvek

Túl sok a bürokrácia

Kellemes munkahely, nyugodtabb környezet

Könnyen be tanítható munka, barátságos környezet, kedves kollégák.

Pro érvek

Ingyenes bejárást támogatnak

Kontra érvek

Rövid szünetet

fun workplace

Unfortunately it was a bad job..My team leader lied for me always, with everything. For example, how need to do the job..bla bla bla, she was envius, because everybody liked me when i did the job.

Egész jó a csapat

Nem rossz a munkahely,csak bírni kell fizikailag.Családi élet az nem igazán van.

Pro érvek

RENDEZVÉNYEK

Kontra érvek

HÚZÓS

Elfogadható, Van akinek ki álló. A többi véleményt megtartom magamnak.

Átmenetileg megfelelő

Alacsony fizetés, belterjesség, felelőtlen munkatársak.

Pro érvek

Alacsony bér.

Kontra érvek

Laza munkatempó.q

Csalódás

Túl hajszolják a fiatalokat gyakorlatilag csak alamizsnáért...megbecsülés nincs, csak folyamatos hibakeresés. Havi szintű csapda kocsi, és önkiszolgálós kiértékelés...Arra törekednek hogy hibázz, és lerontsák az eredményedet.Soha többé AUCHAN!!!!

Pro érvek

ingyenes edzési lehetőség

Kontra érvek

5 óra után kapsz szünetet, folyamatos halszolás a jobb eredményért...

Nagyon rossz.

Nem ajálanám senkinek a budaörsi auchant. Maximális kihasználás. Nulla megbecsülés. Ha kérnek túlórát akkor nyaliznak. Ha megtámadnak akkor nem védheted meg magad. Ha lehet kerüljétek el messziről.

Nagyon stresszes!

Nagyon óvodás szinten van!még sokat kell fejlődniük!

Több menedzser túl hajszolja az alkalmazotakat

Nincs családias környezet, nincsenek tekintettel egészségkárosodott emberekkel. Olyan dolgokat csináltatnak meg amit az pl:ÁNTSZ bűntet

Csak akkor ajánlom, ha az éhenhalás szélén vagy és épp nincs más.

Nem családbarát, gyes után alig akartak visszavenni. A részmunkaidős állás csak a kasszasoron létezik. Sok pénztáros bunkó, mert stresszes a munkakörük. Az árufeltöltők 3 havi időkeretben dolgoznak, ami azt jelenti, hogy egyik nap lehet, hogy 6 órát vagy bent, de az is lehet, hogy 12-t vagy 8-at. A hiánylistával az őrületbe kergetik az embert. Nincs wc papír, sem szappan.

Gyenge közepes.

Összességében a dolgozói közösség jó,viszont a munka szervezetlen és súlyos belső helyi vezetési problémàk vannak ezen a konkrét helyen! Nem becsülik meg a szorgalmas jól dolgozó tapasztalt munkaerőt.És ezek a dolgok miatt nagyon sok a felmondàs .Habàr orszàgos szinten sok pozitív dolgot hallottam a többi üzletről.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Auchan? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

3.8

6,343 értékelés alapján

3.6Munka/magánélet egyensúlya
3.4Bérezés/juttatások
3.2Munkahelyi biztonság/Előrelépés
3.4Vezetőség
3.6Céges kultúra
  • Auchan
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?