Auchan Retail France

A(z) Auchan Retail France – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 4 209 értékelés megtekintése
Összességében a dolgozói közösség jó,viszont a munka szervezetlen és súlyos belső helyi vezetési problémàk vannak ezen a konkrét helyen! Nem becsülik meg a szorgalmas jól dolgozó tapasztalt munkaerőt.És ezek a dolgok miatt nagyon sok a felmondàs .Habàr orszàgos szinten sok pozitív dolgot hallottam a többi üzletről.
Nem családbarát, gyes után alig akartak visszavenni. A részmunkaidős állás csak a kasszasoron létezik. Sok pénztáros bunkó, mert stresszes a munkakörük. Az árufeltöltők 3 havi időkeretben dolgoznak, ami azt jelenti, hogy egyik nap lehet, hogy 6 órát vagy bent, de az is lehet, hogy 12-t vagy 8-at. A hiánylistával az őrületbe kergetik az embert. Nincs wc papír, sem szappan.
Nagyon igénytelen cég,mind emberileg,mind a munkaeszközöket tekintve...a vezetők nem veszik emberszámba a dolgozókat,ha úgymond nem vagy szimpatikus,nem hízelegsz nem küld el,áthelyez egy számodra nem megfelelő poíicióba,hogy magadtól menj el...a vezetők megaláznak,lelki terrorban tartanak a legkisebb hibákért is mértéktelenül leszúrnak,olyanokért is,amit meg sem tanítottak...3 évig voltam ott pénztáros...nem tudom,hogyan bírtam ki...nem hoznak váltópénzt,kérjél a vevőtől,a vevő pedig jogosan elvárja,hogy tudjál visszaadni,ő is téged szid...rajtad csapódik le,hogy a polcokon nincs áru vagy nincs ára az árunak,ugye ami megint jogos elvárás... A munkakörülmények nagyon igénytelenek,koszos illemhelyiség,nincs szappan,wc papír...a vezetők megaláznak a vevő előtt,nincs szervezettség,bizalmatlanok a dolgozóikkal és a vevőikkel szemben is...most váltok...remélem ettől sokkal jobb lesz minden...
Pro érvek
semmi
Kontra érvek
koszos minden, nem biztosítják a munkához szükséges alapfeltételeket
A dolgozókat lekezelően kezelik és nem bíznak meg bennük. Alul vannak fizetve...
Elvárások vannak,de cserébe nevetséges fizetés amit ritkán számolnak el korrekt módon, a vezetőség nem nézi embernek a beosztottakat.
Biztosmunkahely, de a középvezető réteg borzalmas, Ahogy mondani szokták : "pofára megy minden"
Pro érvek
kedvezmény, fejlődő cég
Kontra érvek
a vezetőség negatív hozáálása
Egy munkanap igen monoton volt folyamatos gyártással rugalmas szünetbeosztással. Sokat nem tanultam maximum azt, hogy hogyan szeleteljek és hogyan tudok minél gyorsabban dolgozni. A vezetőséget nem igazán ismertem csak a saját feljebbvalóimat.
Pro érvek
ingyenes tea minden nap
Kontra érvek
nincs előrelépési lehetőség
Vezetőség toleráns a dolgozókkal szemben a munkahalyi szabályzat betartasa mellet
Szeretek itt dolgozni,szeretek emberekkel foglalkozni,ha magasabb lenne a bérezés valószínűleg nem keresnék másik munkát.Sajnos kevesen vagyunk az áruházban ezért több ember munkáját kell elvégezni,de ezzel nincs is semmi baj megfelelő jövedelemért.Egy munkanap nagyon változatosan is tud telni, mert éppen oda kell menni ahol nincs ember és ott helytállni a lehető legjobban.Legyen ez átépítés,bontás,kiszolgálás,leltározás,kasszázás, árufeltöltés,takarítás,vagy bármi egyéb ami adódik az áruház életében.A kollégákkal és a vezetőimmel a kapcsolatom jó,elismerik a munkámat.Rendszeresen képzéseken veszek részt,hogy minél hatékonyabban tudjam végezni a munkámat,és a megszerzett tudást átadjam a kollégáknak.Az áruházban pártfogó betanító szerepet töltök be ami azt jelenti ,hogy az új munkatársakat két hét alatt bevezetem az áruházi élet rejtelmeibe.Átadom nekik a működésünkkel kapcsolatos információkat,szabályokat,elvárásokat,eszközeink és programjaink használatát vagyis mindent a legjobb tudásom szerint.
Ha ajánlani kellene a jelenlegi munka helyemet azoknak tenném meg akik szeretnek emberekkel foglalkozni mint Én. Szeretnek pörögni és problémákat megoldani. A vezetők és a kollégák rugalmasak. Az időbeosztás viszont nagyon össze-vissza és így nem tervezhető előre semmi. Ezért szeretnék váltani.
Maximális kihasználás, a munka mennyisége, az elvárások nem állnak összhangban.
Pro érvek
Cafetéria
Kontra érvek
Az emberi hozzáállás hiánya
Egy tipikus munkanapom, reggel 7 órakor kezdődik és este 18 órakor fejeződik be. Széleskörű szakmai, gyakorlati tapasztalatokat szereztem az épületüzemeltetés és a beruházások tervezése területén. A vezetőség tagja voltam és csapatként jó volt dolgozni a vezető kollegákkal. Minden kollegával jó emberi kapcsolatot tartottam fent. A munka legnehezebb része a sokrétűség, egy időben különböző típusú feladatok teljesítése, különböző munkaszervezések megvalósítása. A legélvezetesebb rész a problémák leküzdése, a célok eredményes megvalósítása.
Pro érvek
kreatív, önálló munkavégzés
Kontra érvek
nagyobb megbecsülés
egy tipikus munkanap 4-5-ora kaszza aztán szünet majd ujra munka. Kollegákkal nem igazán volt alkalom beszélgetni. Mindenki csinálta a dolgát. A munka legnehezebb része az volt hogy nagyon sokat kellett ülve emelni emiatt elég sok problémám is volt sajnos.
Szervezetség , odafigyelés hiánya ! Ne szolja addig amíg nem muszáj ! Csak azok mellett álljak ki akik engem is meg becsülnek ! A vezetőség egyes tagjai a dolgozót sajnos nem veszik emberszámba ! A kollégákkal összhang megteremtése nélkül nincs munka folyamat ! az utolsó 2 óra hossza mikor hirtelen nagy mennyiségű árut zúdítanak be ! Ha folyamatos az áru beszállítás !
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
1 mozsdó 20 főre plussz a sofőrök, kicsi az étkező, be lépéshez nincs kártya, így az öltözőt se könyű használni
További Auchan Retail France-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: