Auchan Retail France

Auchan Retail France-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Árufeltöltő

Árufeltöltő5 értékelés
Mind a(z) 4 126 értékelés megtekintése
Nagyon ajanlom masnak is. Mindenki segito kesz volt, balaesetek jol kezelik es nagyon korultekintoek
Pro érvek
Erzsebetutalvany
Kontra érvek
Rovid szunet
Nem családbarát, gyes után alig akartak visszavenni. A részmunkaidős állás csak a kasszasoron létezik. Sok pénztáros bunkó, mert stresszes a munkakörük. Az árufeltöltők 3 havi időkeretben dolgoznak, ami azt jelenti, hogy egyik nap lehet, hogy 6 órát vagy bent, de az is lehet, hogy 12-t vagy 8-at. A hiánylistával az őrületbe kergetik az embert. Nincs wc papír, sem szappan.
Kiváló munkavégzés, tiszta igényes hely, jó beosztás
Szeretek itt dolgozni,szeretek emberekkel foglalkozni,ha magasabb lenne a bérezés valószínűleg nem keresnék másik munkát.Sajnos kevesen vagyunk az áruházban ezért több ember munkáját kell elvégezni,de ezzel nincs is semmi baj megfelelő jövedelemért.Egy munkanap nagyon változatosan is tud telni, mert éppen oda kell menni ahol nincs ember és ott helytállni a lehető legjobban.Legyen ez átépítés,bontás,kiszolgálás,leltározás,kasszázás, árufeltöltés,takarítás,vagy bármi egyéb ami adódik az áruház életében.A kollégákkal és a vezetőimmel a kapcsolatom jó,elismerik a munkámat.Rendszeresen képzéseken veszek részt,hogy minél hatékonyabban tudjam végezni a munkámat,és a megszerzett tudást átadjam a kollégáknak.Az áruházban pártfogó betanító szerepet töltök be ami azt jelenti ,hogy az új munkatársakat két hét alatt bevezetem az áruházi élet rejtelmeibe.Átadom nekik a működésünkkel kapcsolatos információkat,szabályokat,elvárásokat,eszközeink és programjaink használatát vagyis mindent a legjobb tudásom szerint.
Szorgalmat,kitartást tanultam. Kiváló barátságos együttműködő kollégák.
Pro érvek
Nem találtam előnyös dolgot
Kontra érvek
Rövid szünetek
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Auchan Retail France? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,7
3,5