Auchan
3.8 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Auchan – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • Alapítva
    1961
  • A cég mérete
    több mint 10 000
  • Bevétel
    több mint 3 b (HUF)
  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) Auchan településen található összes 103-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Kiskereskedelem

18 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 6 343 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

3.4320172.8720183.0020192.8020203.112021

Vélemények

Pénztáros Székesfehérvár településen
ekkor: 2021, augusztus 12.
Nem kellemes munkahelyi légkör
Ha csak egy óra, de szinte napi túlóra. A főnököm az ott létem alatt, (1 1/2 év) végig ellenszenvet fejezett ki velem szemben, minazok ellenére, hogy becsülettel dolgoztam, túlóráztam.
Pénztáros polivalens Pénztáros településen
ekkor: 2021, október 26.
Jól éreztem magam Auchan Miskolc területén
Szerettem az Auchan Magyarország Kft dolgozni . Jó csapat munka és környezet. Auchan székesfehérvár nen igazán mondható el ..
Szakács ,pultos Budaörs településen
ekkor: 2021, október 18.
Nagyon rosz,útszéli stílus ,a dolgozó folytonos türelmetlen hatása
Borzasztó ,undorító ,útszéli stílus,dolgozo sietetse,hajtasa
Hús és Halosztály Debrecen településen
ekkor: 2021, szeptember 17.
Stresszes munkahely
Csak akkor ajánlom ha tényleg nincs pillanatnyilag más, amolyan túlélesi ideiglenes megoldásnak. Multi rabszolgamunka,erre születni kell.Az alacsonyabb beosztásban lévő managerek, műszakvezetők folyamatosan éreztetik veled, hogy rabszolga vagy. Ez eredhet kisebbségi komplexusból, befásultságból,( van aki évtizedek óta ott van), vagy csak sima visszaélés a "hatalmával" .Sokszor viccesnek és szánalmasnak éreztem.Igazi időutazás, a lépcsőkön lévő motivációs feliratok és a falitablók a 60-70-80'-as évek kommunista szólamait idézik, nevetséges volt naponta többször végignézni😄, le is fotóztam.Az áruházigazgató volt a legkorrektebb ember.
Pénztáros, halpultos, csemege pultos Budakalász településen
ekkor: 2021, július 25.
nyugalmas többnyire
ha elvégzed a feladatod nyugalmas, ha nem idegörlő

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 18 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) Auchan cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg Auchan alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Juttatások
  • Munkakörnyezet
  • Cég jövője
  • Öltözködési szabályok
  • Interjúk
  • Irodák helye
  • Munkaidő

Interjúbetekintések

Betekintések 57 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) Auchan cégnél.

Átlagos benyomás
Könnyű interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap
  • Vállalatok
  • Auchan
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?