Atlas Copco
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Atlas Copco-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Transfer coordinator

Munkakör megnevezése
Transfer coordinator2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 221 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
World leading manufacturere of pneumatic hand tools ( mining and construction equipment) . 140 years of experience in the world market. Excellent working conditions, excellent management, secure work. Average salary.
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
Transport organization within W Europe is a simple job, but sometimes problem solving ability is very needed.
Pro érvek
simple
Korábbi munkáltató értékelése