AstraZeneca
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

AstraZeneca Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 1 985 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
my typical day starts by 9am and I learnt to be very punctual to work . I had very good team mates that always worked together to bring about the goals of the company and thereby self development was achived at the same time. I always looked forward to team building meetings that was always much fun and we get to know each other more, talk about official issues but still more or like in a social meeting.
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
The company is trying to find new ways to complete its mission and currently is in the middle of this transition. Once it's over it'll be a privilege to work there.
Pro érvek
integrity, work life balance
Kontra érvek
continuous uncertaintity
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További AstraZeneca-értékelések megtekintése