Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark cég munkavállalói értékelései a Purchasing Supervisor állásra itt: Hattiesburg, MS

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 549 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Check crew schedule, assign productions packs, confirm all needed food, tools and cleaning supplies are ready for every station. Complete daily order for supplies and cooking needs. Review all tools for safety and operating condition. Open repair request as needed and follow through completion. Complete QA food safety check and advise team of needed adjustments to meet QA requirements. Prep for next day needed and assign daily pull list for the next two days of business with an average of 2800 to 3200 guest per day.
Pro érvek
Great Challanges
Kontra érvek
Local Advancement
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Six days per week I set the stage as the production supervisor, then I move to the role of operations supervisor and end the day as purchasing supervisor. But I want to show what I can do with no hourly time restrictions. I am a location manager in commitment. Hourly just will not do. I miss the challenges and rewards of salary management.
Pro érvek
Schedule
Hourly employment
Korábbi munkáltató értékelése