Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark cég munkavállalói értékelései a Prep Cook állásra itt: Minneapolis, MN

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 659 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It pay but It is a temporary job It new manager he fun and make sure the jobs is Done safe and nice it very working there $$$$$!!!$$$$$$$$!!!$$$$$$$$$go Vikings
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
I worked in the kitchen where ever I was needed that day. I usually found some prep work to start the day. For example, I might count out some loaves of bread for a project that day. Or maybe get some product out of the freezer to thaw. There was a list on the board of the menus for the day and who would work where. I learned so much about a professional kitchen! This was a teaching kitchen. I really got to work on my knife skills! I worked with some really talented chefs! Some times the hours were long but it was always exciting to be at the stadium.
Pro érvek
I really learned a lot!
Kontra érvek
Not the greatest pay.
Korábbi munkáltató értékelése