Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark cég munkavállalói értékelései a Location Manager állásra itt: Hattiesburg, MS

Munkakör megnevezése
Location Manager2 értékelés
Munkavégzés helye
Hattiesburg, MS2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 486 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
hard working people there for the pay.not a enjoyable place to work at ,but great benfits and time off.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Great place to work with plenty of opportunity to move forward. I left because I wanted to get away from the food service industry but I would strongly suggest working with Aaramark if an opportunity arose.
Korábbi munkáltató értékelése