Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark cég munkavállalói értékelései a Concession Manager állásra itt: Minneapolis, MN

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 659 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I enjoyed working for the company both for the people i worked for and tbe type of work i was doing. It game me numerous experiences and opportunity to meet and network with great people. I had the honor of working a superbowl.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
poor management style, preference is given to friends of supervisors and leads. If they don't like you they will find a way to make it miserable for you to work there or find ways to let you go
Korábbi munkáltató értékelése