Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark cég munkavállalói értékelései a Chef állásra itt: Minneapolis, MN

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 659 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
If you've never worked in a facility as beautiful and clean as this, you'd like to join this family! There is wonderful space for different functions or engagements! If you've got money, you can have what you like.
Pro érvek
Beautiful food and incredible service.
Kontra érvek
Not enough staff to work the parties.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Working with an incredible staff of artists and individuals who wanted to learn and grow, was a reward in just being able to impart what I was taught in a way that nurtured and motivated even my superiors to work and have fun doing what we did in a professional way.
Korábbi munkáltató értékelése