Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Ayudante de camarero

Munkakör megnevezése
Ayudante de camarero2 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 161 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Contrato corto
Contrato corto,gps de motos y f1Montmeló y eventos de Palau Sant Jordi.Ideal para compaginar con otros actividades o estudios.Bastante cooperativa.Ahora con la coronavirus ,todo estará parado.En pocos de trabajo es cuando hay que vigilar mucho ya q aparece el estrés.Tareas consistprepararcafesbocadillos,cafés,pata
Pro érvek
Paga bien
Kontra érvek
Temporal
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Buen ambiente de trabajo con los compañeros.
Un día típico es, llegada al centro de trabajo, retirada de carros de los desayunos, limpieza de salón y mesas, extracción de residuos, reponer bebidas, coger y servir comandas, retirada de carros de la comida, limpieza de salón.
Pro érvek
fin de semanas y festivos libres de trabajo.
poca probabilidad de aumento de horas.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Aramark-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
17 161 értékelés alapján
5
4 743
4
4 964
3
4 051
2
1 597
1
1 806
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra