Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés itt: Research Triangle Park, NC

2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 924 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Squandered potential due to terrible management.
The environment of the site I worked at could have been amazing, if not for the site manager. Otherwise, the staff was great, the executive chefs were fun, the customers in business dining were great when compared to the general public. I was able to learn a lot of different skills and was given the opportunity to try a lot of different foods, and given some great freedom to experiment with cooking at times. It was hard work for sure, but on a good day it was overall satisfying.

Other deficits were the benefits and compensation.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
fun workplace
Aramark has a professional friendly atmosphere, everyone is a team player and we are all like family.my time spent in the kitchen/FOH I've learned how to organize and manage time .as well s meet and take care of my customers.
Pro érvek
free lunch, paid holidays, monday thru friday weekends off
Kontra érvek
earlyhours, management plays favoritesCashier/Barista/FOH
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
16 924 értékelés alapján
5
4 661
4
4 902
3
4 019
2
1 576
1
1 766
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra