Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés itt: Irvington, NY

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Irvington, NY1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 166 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Terrible company to work for
Aramark is a terrible company to work for. They expect way too much from their employees with very little to work with. Hours are cut in locations where they should be increased and they refuse to hire when staff is already short.
ZERO appreciation for jobs well done. NO bonuses, NO benefits of any worth. Just an expectation to work yourself to death but do NOT expect a “thank you”
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
17 166 értékelés alapján
5
4 744
4
4 965
3
4 051
2
1 597
1
1 809
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra