Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés itt: Eagan, MN

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Eagan, MN2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 153 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
fun friendly people and had a good time serving them there food
great people every morning lots of fun to talk to and get to know, had alot of regulars and made lots of friends. my manager was great, took an interest in me personally and tried her hardest to get what i needed to succeed. she loved all of us in the Cafe' she ran, she was great to work for. the most enjoyable part was working the my chef (i was his sou chef) or prep cook watching how low the fries ect got while he was watching the burgers and everything on the cook top. we started working the the building with 69 people and managed to work our way down to 37 and still managed to feed 8000 people every day and i still dont know how we did that but it was a blast and fun place to work.
Pro érvek
free lunches
Kontra érvek
bad management
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Productive and Fun Environment to work in
I enjoy my workplace very much. I enjoy all the coworkers I have. I have earned a lot of friendships. I enjoy the work I was doing in a hospitality environment. Making friends through the customers I had was really nice.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
17 153 értékelés alapján
5
4 740
4
4 962
3
4 050
2
1 595
1
1 806
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra