Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés itt: College Station, TX

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
College Station, TX2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 486 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
This company has poor management skills and disrespectful Supervisors. They feel like they can treat and talk to you any kind of way. I liked working there but just couldn't take the disrespectfulness anymore and nothing is never done.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
This is a very pleasant company to work for. they are team players and always dedicated to their job. Aramark is a great company to work for with great benefits.
Korábbi munkáltató értékelése