Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés itt: Didsbury, AB

1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 16 918 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great boss!
I learned a lot from the great Chef! I was one of the lucky ones who helped organized the newly constructed kitchen at a senior lodge.At my time we cooked from scratch and it felt rewarding when residents would send their appreciation for the job well done.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
16 918 értékelés alapján
5
4 660
4
4 900
3
4 019
2
1 575
1
1 764
Értékelések kategória szerint
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra