Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aramark-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Marketer

Munkakör megnevezése
Marketer3 értékelés
Munkavégzés helye
Összes
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 263 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Aramark was one of my first jobs. It gave me great experience in sales, how corporations work, and being a part of a team environment. THe hardest part of the job is reaching corporate expectations, which are often far removed from the front-line realities of the job. THe most enjoyable part of the job is the camaraderie and atmosphere and many Aramark locations, as well as free meals before or after shift.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
It was good working conditions for a full time college student. It was easy to learn the about the job and how to use iPad. I needed to know about meal plans to help my fellow students purchase meal plans.
Pro érvek
Discounts at food plavss on campus
Kontra érvek
Not enough hours
5,0
Vezetőség
Took this job to receive experience in my major field. It gave me good experience and the people were great to work for. Would've worked here longer but I took another job
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További Aramark-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt:
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Aramark? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,5
17 263 értékelés alapján
5
4 777
4
4 995
3
4 061
2
1 604
1
1 826
3,4
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,1
Vezetőség
3,3
Céges kultúra