ALDI

2,8Munka és magánélet egyensúlya
3,7Bér és juttatások

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
12 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 10 000 értékelés megtekintése

Stresszes munkahely

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Egy tipikus nap kezdőként többnyire bakeoff-ban azaz a pékségen kezdődik, ha szerencsés vagy délelőtti műszakban vagy, ha nem akkor akár a délelőttis selejtje miatt is te fogod elvinni a balhét, ha sok halmozódik fel a nap végére. Amit tanultam az az, hogy a magyar munkahelyi morál sajnos változatlan (maradiság, kavarások, kisebbségi komplexusok, munkahelyi bullying stb.). A vezetőség egyik fele rendes a másik pedig az ellenkezője, akik megütnek olyan stílust amelyet kb 30+ évvel ezelőtt volt szokás , azaz mintha *onnanjából* rántott volna elől.. Munkahelyi kultúra az pont a munkahelyi morál melyet fent említettem.A munka legnehezebb része elviselni a zaklatást, hogy valaki abban leli az örömét, hogy téged csesztet, amint alkalma van rá, a bunkóságot, az embertelen hangnemet.Munka legélvezetesebb résza, ha éppen olyanokkal vagy beosztva, akikkel együtt tudsz dolgozni, ezen kívűl amikor vége a napnak.Szerencsére már nem dolgozom ott, jó tapasztalat volt olyan szempontból, hogy rájöttem magyarokkal többnyire nem tudok együtt dolgozni. Külföldön (inkább nyugatra) biztos, hogy jobb munkahely az Aldi.

Pro érvek

Elfogadható fizetés, ingyenes víz, kávé, zöldség, gyümölcs.

Kontra érvek

Munkahelyi bullying, kiközösítés, taposás, nincs pozitív motiválás vagy csak nagyon csekély mennyiségben, esetleg erőltetve stb.

Stresszes,igazságtalan,nincs előrre lépés

Hiába tettél meg mindent ,nem volt elég. A vezetőségnek puncsolni kell ,hogy te is akkor kspj szabadnapot mikor szükség van rá

Pro érvek

Nincs sajnos

Kontra érvek

Félóra szünet

Télen nem volt fütés és ingbe kellett dolgozni. Állandó felfázás és megfázás veszélyében kellett dolgozni.

Fizetés jó volt,de keményen is kellett dolgozni érte.

Kontra érvek

Szüneteket nem lehetett rendesen kivenni

transzparencia hiánya

Több multis lehetőség közül választottam az Aldit , azt szerettem volna,ha egy barátságosabb,lazább és emberségesebb környezetbe kerülök,mint az a legtöbb multi esetében lenne, az interjún pedig úgy tűnt, ők pontosan ilyenek. Plot twist : Nem ilyenek.

Pro érvek

gyorsan fejlődik a cég, így könnyű előrelépni

Kontra érvek

káosz, irrális elvárások, napi 20 perc szünet

Negatív

Pár nap alatt leírják az embert. Ha valaki két nap után nem tud sütni és pár nap után nem tudja mindennek a helyét mehet a levesbe.

Pro érvek

Jó fizetés

Kontra érvek

Pár nap és mindent tudni kell

pőrgős segitökesz

jó pörgös de fizetés is megfelelő , jo csaapattal jo vezetéssel

Viszonylag magas bérezés, de nehéz munka.

Sokan talán nem gondolnák, de nehéz fizikai munkára kell itt számítani. Csak annak ajánlom, aki szereti a pörgést, és bírja a nehéz fizikai munkát! Itt nem csak parfümöket kell sorba pakolni, ez egy diszkont. Itt bizony a 25kg-os banános kartont, és kutyatápot kell fejmagasságig emelgetni, raklapokat tologatni, cipelgetni, mindezt megállás nélkül. Nincs olyan hogy csak pénztáros, csak pékárus. Mindenki mindent csinál. Sosincs megállás, ezt szigorúan veszik. Nincs beszélgetés, 1 percig sem. Nincs cigiszünet, vizet inni, mosdóba menni csak engedélykéréssel lehet. Egész nap van 30 perc szünet, ott kell mindent megoldani.

Pro érvek

Magas fizetés, Rugalmas munkaidő, Stabil lábakon álló multi.

Kontra érvek

Nehéz fizikai munka, Nincs megállás, Nagyon szigorúak

Rugalmatlanok

A vezetőség nem elég rugalmas. Bizonyos szabályokat nem tartanak be.

Pro érvek

Gyümölcs, ásványvíz

Kontra érvek

Rövid szünetek

Embereket végletekig kizsigerelő, nem korrekt

A 6 óra valójában 8, de nem engednek előbb becsekkolni, viszont ott kell lenni és előkészülni a munkához, beszerelni az akkumulátort a targoncába, átöltözni, raklapokat pakolni. Hatalmas területet kell bejárni gyalog. Nincs normális öltöző, mosdó. 1 wc!!! Eleinte volt gyümölcs, kávé, automaták működtek. Már semmi!!!! Nem értékelik, ha az átlagnál jobban dologozol, semmilyen előrelépés nincs csak a haveroknak, rokonoknak. Nagy kamu amit előadnak a fizetésekről, a hirdetések is félrevezetőek! Gyorsan le is lépnek, akik ezért ugrottak bele. Nagyon nagy a munkaerőhiány, de 1 ft-al se fizetnek többet. Ezért a pénzért 1300 db rekeszt kell pakolnod fel a targoncádra, minden este, van amelyik 20 kg-os. Számold ki! Túlórát nem fizetnek!

Összességében pozitív tapasztalataim vannak az ALDI-val kapcsolatban.

Megfelelő munkahelyi körülményeket biztosított a cég. Az üzletvezetői pozícióm gyors, pontos, intenzív munkavégzést igényelt, ezt a munkáltató megfelelő bérezéssel honorálta.Munkám során megfelelő vezetői tapasztalatokkal gazdagodtam, melyeket magasabb pozíciókban is kamatoztatni tudnék.

Pro érvek

bérezés

Kontra érvek

nincs előrelépési lehetőség

Modern cég, piacvezető fizetéssel, hatalmas követeléssel

A kiemelkedően magas fizetést beárnyékolja az alacsony dolgozói létszám, így ugyanazt a feladat mennyiséget kevesebb emberrel kell végrehajtani. Sokszor nem könnyű, de teherbírásra, kitartásra ösztönöz.

Pro érvek

Túlnyomórészt korrekt óraelszámolások

Kontra érvek

emberfeletti elvárások, dícséret, elismerés hiánya

Megbízható

Tisztességes,jól fizető állás. Sok tanulási és előrelépési lehetőséget kínál.

Pro érvek

Jó fizetés

Kontra érvek

Rengeteg munka

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: ALDI? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,7/5 csillag