Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

ALDI-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Raktáros

Munkakör megnevezése
Raktáros3 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország3 értékelés
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 7 078 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Sok munka, kevés pihenő, nem családbarát, a legfelsőbb vezetés korrekt
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
A vezetőség nem elég rugalmas.
Bizonyos szabályokat nem tartanak be.
Pro érvek
Gyümölcs, ásványvíz
Kontra érvek
Rövid szünetek
2,0
Vezetőség
A 6 óra valójában 8, de nem engednek előbb becsekkolni, viszont ott kell lenni és előkészülni a munkához, beszerelni az akkumulátort a targoncába, átöltözni, raklapokat pakolni. Hatalmas területet kell bejárni gyalog. Nincs normális öltöző, mosdó. 1 wc!!!
Eleinte volt gyümölcs, kávé, automaták működtek. Már semmi!!!!

Nem értékelik, ha az átlagnál jobban dologozol, semmilyen előrelépés nincs csak a haveroknak, rokonoknak.

Nagy kamu amit előadnak a fizetésekről, a hirdetések is félrevezetőek! Gyorsan le is lépnek, akik ezért ugrottak bele. Nagyon nagy a munkaerőhiány, de 1 ft-al se fizetnek többet.

Ezért a pénzért 1300 db rekeszt kell pakolnod fel a targoncádra, minden este, van amelyik 20 kg-os. Számold ki! Túlórát nem fizetnek!
Korábbi munkáltató értékelése