Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

ALDI-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Üzletvezető

Munkakör megnevezése
Üzletvezető2 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 7 080 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Megfelelő munkahelyi körülményeket biztosított a cég. Az üzletvezetői pozícióm gyors, pontos, intenzív munkavégzést igényelt, ezt a munkáltató megfelelő bérezéssel honorálta.Munkám során megfelelő vezetői tapasztalatokkal gazdagodtam, melyeket magasabb pozíciókban is kamatoztatni tudnék.
Pro érvek
bérezés
Kontra érvek
nincs előrelépési lehetőség
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
A kiemelkedően magas fizetést beárnyékolja az alacsony dolgozói létszám, így ugyanazt a feladat mennyiséget kevesebb emberrel kell végrehajtani. Sokszor nem könnyű, de teherbírásra, kitartásra ösztönöz.
Pro érvek
Túlnyomórészt korrekt óraelszámolások
emberfeletti elvárások, dícséret, elismerés hiánya
Korábbi munkáltató értékelése