ALDI

ALDI Alkalmazotti bírálat

2,8Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
26 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 9 742 értékelés megtekintése

Stressz, stressz, stressz

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Csalódás. Az ígértek nem teljesültek.Aki törtető, annak van sikere.

Változatos kemény munka

Alkalmazkodó munka beosztás ,betanítás gyenge.Elöre lèpés lehetösége adott.kereskedelmi tapasztalat elöny szàmodra.

Debreceni Aldik kerülendők ...

A drágalátos területi képviselőnek hála csak rossz szájízzel folyik a munka folyamatosan ...Soha nem jó neki semmi ha nincs hiány termék , van sütve minden pékárúból ,tisztaság van, zgy (zöldség-gyümölcs) szépen van prezentálva , raktár rendbe van téve , akkor is addig járkál fel alá amíg talál valamit amibe beleköthessen .... Aki Aldisnak készül mindenképp számoljon vele hogy soha semmi nem lesz jó, ha széthajtod magad minden egyes műszakban az is kevés lesz ... ha a "kedves " léhűtő kollégák meg kitolnak a műszakkal és későn szólnak hogy nem fognak jönni .. akkor lehet ők is úgy járnak pl. A tervezett 7 ember helyett lesznek 4 en egy csütörtök délután , akkor a 3 ember végig kasszába fog ülni,a 4 aki süt meg rohangálhat a sütők és a kassza között, pakolásra meg nem lesz idő... szünetre nem fognak menni max becsipognak majd.. Ez csak egy példa amire lehet számítani de amúgy napestig lehetne leírni hogy egy leendő Aldis mire számítson ...A fizetés meg amit hype-olnak mindenhol az Bruttó bér , és a 8 órásra vonatkozik de csak a boltvezető meg max egy helyettes 8 órás, csak a miheztartás végett ...Túlórák nem lesznek kifizetve , mert majd szépen lecsúsztatják az órákat... Minden műszakban kevesebb ember van mint kellene ..szóval aki épp szüneten van és van kasszája kilesz hívva sűrűn..Aki bake offozik (aki süt ) az adott műszakban, annak sütni kell majd zárásig hogy mindenből legyen rendelkezésre állás ( még akkor is ha utolsó 1 órában már 1 vevő sincs bent ..) és mivel ez nem fog elfogyni .. majd azért megy folyamatosan minden nap a baszogatás hogy sok a kidobás... mert -

Szigorúan egyedülálló, munkamániás és befásult embereknek ajánlom.

Számító kollégák, vezetőség. 8 hetes veszélyeztetett terhesen, 6 hónapos határozott idejű szerződés lejárta előtt 1 nappal simán kirúgtak, ezzel ellehetetlenítve, hogy bárhol is elhelyezkedjek. Mérhetetlen csalódás volt. Bónuszrendszer nincs, dolgozói kedvezmény semmi, persze túlórázni kötelező miután kicheckolsz... Dolgozók közötti megkülönböztetés.

Stresszes,igazságtalan,nincs előrre lépés

Hiába tettél meg mindent ,nem volt elég. A vezetőségnek puncsolni kell ,hogy te is akkor kspj szabadnapot mikor szükség van rá

Pro érvek

Nincs sajnos

Kontra érvek

Félóra szünet

Télen nem volt fütés és ingbe kellett dolgozni. Állandó felfázás és megfázás veszélyében kellett dolgozni.

Fizetés jó volt,de keményen is kellett dolgozni érte.

Kontra érvek

Szüneteket nem lehetett rendesen kivenni

transzparencia hiánya

Több multis lehetőség közül választottam az Aldit , azt szerettem volna,ha egy barátságosabb,lazább és emberségesebb környezetbe kerülök,mint az a legtöbb multi esetében lenne, az interjún pedig úgy tűnt, ők pontosan ilyenek. Plot twist : Nem ilyenek.

Pro érvek

gyorsan fejlődik a cég, így könnyű előrelépni

Kontra érvek

káosz, irrális elvárások, napi 20 perc szünet

Ha van családod, vagy majd szeretnél, akkor ne

Központi irodában Rugalmatlanság, többszöri 1. helyezés családellenséges munkahely kategóriában.

Nehéz fizikai munka

Annak ajánlom aki valóban bírja a pörgést és a terhelést.

Jó hely

Szerettem itt dolgozni, de 2 gyerekkel már komplikált volna.

Negatív

Pár nap alatt leírják az embert. Ha valaki két nap után nem tud sütni és pár nap után nem tudja mindennek a helyét mehet a levesbe.

Pro érvek

Jó fizetés

Kontra érvek

Pár nap és mindent tudni kell

biztonságos munkahely

A munkahely legélvezetesbb része a vevőkkel tórténő találkozás.

pőrgős segitökesz

jó pörgös de fizetés is megfelelő , jo csaapattal jo vezetéssel

Jó munkahely

Jó munkahely,sok feladattal.Árupakolás,szavidőzés,kasszázás, pékáru sütés,.

Nehéz fizikai munka, aki bírja annak kiváló, előrelépés nincs

Sok munka, kevés pihenő, nem családbarát, a legfelsőbb vezetés korrekt

Nem befogadó csapat

Sajnos rossz fönökség. Rugalmatlanok, rossz indulat, igazságtalanság.

Viszonylag magas bérezés, de nehéz munka.

Sokan talán nem gondolnák, de nehéz fizikai munkára kell itt számítani. Csak annak ajánlom, aki szereti a pörgést, és bírja a nehéz fizikai munkát! Itt nem csak parfümöket kell sorba pakolni, ez egy diszkont. Itt bizony a 25kg-os banános kartont, és kutyatápot kell fejmagasságig emelgetni, raklapokat tologatni, cipelgetni, mindezt megállás nélkül. Nincs olyan hogy csak pénztáros, csak pékárus. Mindenki mindent csinál. Sosincs megállás, ezt szigorúan veszik. Nincs beszélgetés, 1 percig sem. Nincs cigiszünet, vizet inni, mosdóba menni csak engedélykéréssel lehet. Egész nap van 30 perc szünet, ott kell mindent megoldani.

Pro érvek

Magas fizetés, Rugalmas munkaidő, Stabil lábakon álló multi.

Kontra érvek

Nehéz fizikai munka, Nincs megállás, Nagyon szigorúak

Rugalmatlanok

A vezetőség nem elég rugalmas. Bizonyos szabályokat nem tartanak be.

Pro érvek

Gyümölcs, ásványvíz

Kontra érvek

Rövid szünetek

Embereket végletekig kizsigerelő, nem korrekt

A 6 óra valójában 8, de nem engednek előbb becsekkolni, viszont ott kell lenni és előkészülni a munkához, beszerelni az akkumulátort a targoncába, átöltözni, raklapokat pakolni. Hatalmas területet kell bejárni gyalog. Nincs normális öltöző, mosdó. 1 wc!!! Eleinte volt gyümölcs, kávé, automaták működtek. Már semmi!!!! Nem értékelik, ha az átlagnál jobban dologozol, semmilyen előrelépés nincs csak a haveroknak, rokonoknak. Nagy kamu amit előadnak a fizetésekről, a hirdetések is félrevezetőek! Gyorsan le is lépnek, akik ezért ugrottak bele. Nagyon nagy a munkaerőhiány, de 1 ft-al se fizetnek többet. Ezért a pénzért 1300 db rekeszt kell pakolnod fel a targoncádra, minden este, van amelyik 20 kg-os. Számold ki! Túlórát nem fizetnek!

pörgös es sok figyelmet igényel.

Sokat tanultam itt.Teljes embert kiván ez a munka.

Pro érvek

Gyümölcsöt vizet biztositanak.

Összességében pozitív tapasztalataim vannak az ALDI-val kapcsolatban.

Megfelelő munkahelyi körülményeket biztosított a cég. Az üzletvezetői pozícióm gyors, pontos, intenzív munkavégzést igényelt, ezt a munkáltató megfelelő bérezéssel honorálta.Munkám során megfelelő vezetői tapasztalatokkal gazdagodtam, melyeket magasabb pozíciókban is kamatoztatni tudnék.

Pro érvek

bérezés

Kontra érvek

nincs előrelépési lehetőség

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: ALDI? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 2,8/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,7/5 csillag