ALDI
3,3 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

ALDI – karrierlehetőségek és munkakörülmények

A cég ismertetése

  • A cég mérete
    több mint 10 000
  • Bevétel
    1–3 billió HUF
  • Ipar
    Kis- és nagykereskedelem
  • Hivatkozás
    ALDI honlapja
További információ

Állások

Nem tudtuk meghatározni a tartózkodási helyedet. Megnézheted a(z) ALDI településen található összes 65-álláshirdetést.

Álláshirdetések tallózása kategória szerint

Kiskereskedelem

42 állás

Értékelések áttekintése

A minősítés 9 299 értékelés alapján készült, és az értékelések száma folyamatosan nő.

3.0020181.6720194.1720203.0020212.002022

Vélemények

IT munkatárs Pécs településen
ekkor: 2022, március 5.
Stressz, stressz, stressz
Csalódás. Az ígértek nem teljesültek.Aki törtető, annak van sikere.
Bolti eladó Dabas településen
ekkor: 2022, február 14.
Szigorúan egyedülálló, munkamániás és befásult embereknek ajánlom.
Számító kollégák, vezetőség. 8 hetes veszélyeztetett terhesen, 6 hónapos határozott idejű szerződés lejárta előtt 1 nappal simán kirúgtak, ezzel ellehetetlenítve, hogy bárhol is elhelyezkedjek. Mérhetetlen csalódás volt. Bónuszrendszer nincs, dolgozói kedvezmény semmi, persze túlórázni kötelező miután kicheckolsz... Dolgozók közötti megkülönböztetés.
Eladó Mosonmagyaróvár településen
ekkor: 2022, február 5.
Stresszes,igazságtalan,nincs előrre lépés
Hiába tettél meg mindent ,nem volt elég. A vezetőségnek puncsolni kell ,hogy te is akkor kspj szabadnapot mikor szükség van rá
Eladó Székesfehérvár településen
ekkor: 2022, január 21.
Télen nem volt fütés és ingbe kellett dolgozni. Állandó felfázás és megfázás veszélyében kellett dolgozni.
Fizetés jó volt,de keményen is kellett dolgozni érte.
IT service desk agent Budapest településen
ekkor: 2021, november 3.
transzparencia hiánya
Több multis lehetőség közül választottam az Aldit , azt szerettem volna,ha egy barátságosabb,lazább és emberségesebb környezetbe kerülök,mint az a legtöbb multi esetében lenne, az interjún pedig úgy tűnt, ők pontosan ilyenek. Plot twist : Nem ilyenek.

Mit mondanál a munkáltatódról?

Segíts más álláskeresőknek azzal, hogy megosztod a saját tapasztalatodat.

Kérdések és válaszok

Az emberek 10 kérdést tettek fel arról, milyen a(z) ALDI cégnél dolgozni. Nézd meg a válaszokat, pillants bele a népszerű témákba, és ismerd meg ALDI alkalmazott személyes tapasztalatát.

Kérdések ezzel kapcsolatban:

  • Álláslehetőségek
  • Interjúk
  • Munkakörnyezet
  • Vezérigazgató
  • Öltözködési szabályok
  • Toborzási folyamat
  • Fizetés
  • Munkaidő

Interjúbetekintések

Betekintések 41 Indeed-felhasználótól, akik az elmúlt 5 évben állásinterjún jártak a(z) ALDI cégnél.

Kedvező tapasztalat
Átlagos interjú
A folyamat ennyi időt vesz igénybe: egy-két nap

Interjúkérdések

VanVanVanVanVanVan

Megosztás dátuma: 2020, február 11.

Mások ezt is megnézték

  • Vállalatok
  • ALDI
Mondd el, hogyan javíthatnánk az oldal tartalmán
Mit szeretnél hozzáadni vagy módosítani?