Aeden Hungary Kft
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Aeden Hungary Kft Alkalmazotti bírálat

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Magyarország2 értékelés
Mind a(z) 2 értékelés megmutatása
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
régebben telefonos voltam itt pár hétig csak akkor még nem ebbe az irodába volt

idős najiv ügyfeleket kellet behívni hogy rájuk tukmálják a drága gépeiket

de mivel se bejelentve nem voltam és a pénzem sem ugy kaptam meg ahogy az elejen igérték otthagytam ezt a brigádot
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
Voltam az AEDEN cégnél, egy egészségügyi termékeket értékesítő eladói munkaköri állásinterjún! Ismeri valaki a céget?
Kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, akik ismerik a céget!

Az interjú itt volt: 1061 Budapest, Dalszínház utca 2.

Eddig, amit tudok, tapasztaltam: kirendeltség az szép volt, a rendszer az jutalékos, amivel nekem nincs bajom, MLM cégnek tűnt nekem elsőre, de ezt nem mondták. Fix fizetés az nincs. Orvosi jellegű termékeket kell értékesíteni, ahogyan láttam, szerintem idősebb személyeknek.
Korábbi munkáltató értékelése