Adient

Adient Alkalmazotti bírálat

3,0Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
10 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 887 értékelés megtekintése

A

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Nem voltam meg elègedve a muszakvezetovel mindig mas hova tet dolgozni ezert hagytam ot a ceget.

Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel.

Külsősként dolgoztam. A közvetítő cég -a teljesség igénye nélkül- lehazudta a csillagos eget az Adientről ami egyáltalán nem fedte a valóságot. Munkafolyamatok nem bonyolultak, a norma teljesíthetetlen. Előrelépésnek csak havernak, családtagnak, rokonnak van esélye. A közvetlen vezetők minősíthetetlen stílusban beszéltek velem (korábbi kommenteket olvasva nem én vagyok az egyetlen). A személyeskedéstől és a fenyegetéstől sem riadtak vissza (ez alatt nem csak a kirúgást értem). Ha túlórát nem vállaltam a műszakvezető vágta a pofákat, tette a megjegyzéseket és személyeskedett. Mindez arra utal hogy nem a szakmai kompetenciájuk miatt vannak ott ahol. Végül emiatt mondtam fel!

Pro érvek

Ilyen nincs

Kontra érvek

Vezetőség viselkedése

Jó hely is lehetne.....

Magánélet nincs mert kötelező a szombati munkavégzés. Úgy beszélnek a dolgozókkal mint a kutyával.

Pro érvek

Megoldható a két szak is

Kontra érvek

vezetőség viselkedése

Jó náluk dolgozni nagyon jó a csapat szelem

Kiváló minőségű jó csapat én szeretetem ott melózni

Nem rossz hely...

Szerettem ott dolgozni a második családom volt. Ajánlom mindekinek.

Haverok, buli, Adient

Mint minden gyárban, itt is vannak könnyebb és nehezebb munkallomások, de amúgy tapasztalataim alapján nem mondható, hogy olyan nehéz feladatokat kapnánk, hereveréről ennek ellenére szó sincs, durván elfáradunk a nap végére. A fizetés elmarad a többi móri gyárhoz képest, hiszen az egyikben már tavaly is többet kerestek, mint mi idén. Régebben a túlórák és az éjszakai pótlék azért kompenzációt jelentett, de mivel egyik sincs már, vagy alig, ehhez hozzáadva, hogy sorok és műszakok szűntek meg, elég sötétnek tűnik a gyáregység jövője. Ehhez jön még, hogy az úgynevezett supervisor, nulla gyártósori tapasztalatával a fűtött irodából grafikonokat nézve meg van győződve arról, hogy mi bizony csak a fenekünket vakarjuk, ezzel megpróbálva kisajtolni belőlünk még többet, egyre kevesebb bérért, a bónuszok elvonásával fenyegetve azokat, akik az ő pénzét keresik. Grat! Az előrelépésről annyit, hogy operátorként felejtsd el, hacsak nem vagy haver, vagy nem szeretnél egyéb módszerekkel előnyre szert tenni. mint pl. a nyelveddel ;) Illetve minél több mindent végzel el, minél becsületesebben, annál jobban kizsákmányolnak, úgyhogy csak óvatosan :)

-SAP megismerése -Open Office -Kevés motiváció és kihívás

hát izé

volt már roszabb is és jobb is. változó érzések munkakezdéskor

Több vezető magatartása miatt felmondanak az emberek. Nincs állandó létszám

Nem a munka rossz, hanem a főnökség stílusa hosszútávon nem elviselhető.

kellemes munkahely

minden nap egy jo munka nap. fejleszthetem magam a kollégáim rendesek papirmunka

Pro érvek

ingyenes munkába járás

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Adient? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,0/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,4/5 csillag