Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Adecco-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Branch Manager

Munkakör megnevezése
Branch Manager1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 17 099 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Little unorganized - not proactive management
Managed mass recruitment projects, with very limited help from management.
Tons of overtime.

The job itself was very rewarding and I enjoyed it very much, I think a slightly better management would have been better company-wise.
Pro érvek
Flexiblity, learned a lot about the industry
Kontra érvek
Management is not always on top of the things
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Adecco? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,8
17 099 értékelés alapján
5
5 930
4
5 152
3
3 658
2
1 097
1
1 262
Értékelések kategória szerint
3,7
Munka/magánélet egyensúlya
3,3
3,1
3,5
Vezetőség
3,6
Céges kultúra
Adecco - értékelések munkavégzés helye szerint